Mustela Çatlak Kremi

0
1628

Mustela Stretch Marks Double Action

Mustela Strech Marks Double Action Çatlak Kremi 

Her alanda olduğu gibi bayan ve erkek bireylerde sonuçları itibari ile farklılıklar görülen bir aktivite de cinsel yaşamdır. Zira erkek sadece boşalma olayını yaşama ile kalmaktadır. Oysa bayan birey uygun şartlar altında hamile kalabilmektedir. Zira bu andan itibaren zorlu 9 aylık bir süreç bayanları beklemektedir.

Söz konusu sürecin bayanlar açısından zorlu geçmesinin yegane nedenleri ise değişen hormonlar, alınan aşırı kilolar ve alışılmadık yaşam tarzı gösterilebilir. Zira bu etkenler en çok bayanların cilt yapısını olumsuz etkilemektedir. Özellikle cilt yapısında çatlaklar ve sarkmalara neden olan bu sorunlar önlem alınarak giderilebilir ve ya kontrol altında tutulabilir.

İş bu kontrolü ise çeşitli destek ürünleri aracılığı ile sağlamak mümkündür. Mustela Strech Marks Double Action da bayanların hamilelik sürecinde karşılaşabilecekleri çatlak ve sarkmaları giderici ve önleyici özelliklere sahip bir üründür.

Mustela Strech Marks Double Action çatlak oluşumunu önleyici bakım kremi özellikle göğüs, karın, basen ve kalça bölgelerinde hamileliğin neden olduğu cilt çatlaklarını önlemeye ve yeni oluşan çatlakları gidermeye yardımcı olmaktadır.

Mustela Strech Marks Double Action çatlak oluşumunu önleyici bakım kreminin etkili formülasyonu; elastoregulator, nemlendirici, AHA ve besleyici yağları barındırmaktadır. Bu etkili bileşenler sayesinde cildin sahip olduğu elastikiyeti geri kazandırma konusunda bir hayli iddialı olan Mustela Strech Marks Double Action çatlak oluşumunu önleyici bakım kremi ayrıca içerdiği silisyum, eser maddeler, sophora jaonica kompleksi sayesinde cilt hücrelerinin yenilenmesini tetikleyici özelliğe sahiptir.

Giysilerde leke ve iz bırakmayan Mustela Strech Marks Double Action çatlak oluşumunu önleyici bakım kremi emzirme döneminde de güvenle kullanılabilen bir ürün olması ile annelerin bir numaralı yardımcısıdır.

Özellik:

* Hamileliğin başlangıcından doğumu takiben ilk 1 ayın sonuna kadar önleyici bakım olarak kullanılır.
* Masaj yapmaya elverişli yapısı sayesinde kullanım kolaylığı sağlar. Patentli formülündeki besleyici ve yumuşatıcı yağlar cildin esnekliğini ve sıkılığını yeniden keşfetmesine yardımcı olur.
Kullanım Şekli:

Hamilelik süresince ve doğumdan sonraki bir ay boyunca karın, göğüsler, baldır, basen ve kalça gibi çatlak oluşumuna elverişli bölgelerde dairesel hareketlerle masaj yapılarak günde 2 kez uygulanır. Giyisilerde leke yapmaz ve uyguladıktan kısa süre sonra giyinmenixe olanak verir.

İçerik:

Aqua, Maleato De Alquil DI-CI 12-13, Cocoato De Etilhexilo, Alcohol Cetearilico, Carbonate Dicaprilil, Proteina Hidrolizada De Soja, Butilenglicol, Cera de Abeja, Laureth-23, Galactoarabina, Manteca De Karite (Butyrospermum Parkii), Estearate De Glicerilo, 1,2-Hexanodiol, Alcohol Cetilico.

Mustela Çatlak Kremleri‘ni www.dermoeczanem.com dan satın alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here


5 × altı =

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.