Bioderma İle Maldivler Gezisi

0
2986

Bioderma Türkiye Maldivler Gezisi

Bioderma Türkiye başarılı  Eczacılarını Maldivler gezisi ile ödüllendirdi.  61 Kişiden oluşan grupta Türkiye’nin en çok ürün satışı gerçekleştiren  Bayi Eczacıları ve  Türkiye Satış departmanından yetkililer bulunuyolardı .

Bilindiği gibi Bioderma Ürünleri 2012 yılında ilk kez Türkiye’nin en çok satış yapan dermokozmetik markası olma özelliğini yakalayarak tüm diğer markaları geride bırakmayı başardı. Bu başarıda yetenekli yönetici kadrosu ve satış ekibi kadar,  bayii eczacıların da katkısı oldukça büyük. Cilt Uzmanı Doktorların da en çok tercih ettiği marka olmayı başaran bu ürünler, akneden, cilt lekelerine, güneş problemlerinden, hassas ciltlere , nemsiz ciltlere, atopik özellikli ve seboreik dermatit sorunu yaşayan bir çok cilt tipine uygun bakım sağlayan ürünlere sahip.

Maldivler adalar zincirinde başkent Male’ye 15 dakika deniz yolculuğu mesafesindeki Bandos adasında dinlenme fırsatı bulan eczacılar aynı zamanda mesleki bilgi ve fikirlerini paylaştılar.

Dermokozmetik ürünler , dermatolog ve eczacılar tarafından ilaç üretim teknikleri ile üretilen, ürünlerin formülasyonlarında ve klinik testlerinde en az ilaçlar kadar özen gösterilen , cilt problemlerinde ve cilt bakımında kullanılan medikal-bakım ürünleri olarak tanımlanabilir. Bu nedenle sadece ilaç ile tedavi edilemeyen ve ya ilaç kullanımı ile beraber cilt kuruluğu ve hassasiyet gibi başka sorunların ortaya çıktığı durumlarda , tedaviye destek olarak , ilaçların yanında ya da tek balına dermokozmetik cilt bakım ürünlerine ihtiyaç duyulur.

Bioderma Markasına ait dermokozmetik ürünler arasında

Sensibio Hassas Ciltler için ürünler

Hydrabio  Nemsiz ciltler için ürünler

Bioderma Sebium , yağlı ve akneye eğilimli ciltler için ürünler

Ato Serisi Atopik ciltler için ürünler

White Objective : Leke sorunu yaşayan ciltler için ürünler

Photoderm Güneş ürünleri gibi alt gruplar bulunmaktadır.

Bioderma Ürünleri sayıları 1000’i aşan bayii eczanelerce satılmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here


1 + sekiz =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.