Zamanın Acımasız Etkilerine Karşı Filorga’yı Keşfedin

0
5431

Filorga markası, 1978 yılından bu yana estetikle harmanladığı güzellik ürünleri ile cildin ihtiyaçlarını gidermeye çalışır. Fransa merkezli geliştirilen Filorga ürünleri, özellikle anti age bakımda öne çıkar. Michel Tordjman tarafından kurulan markanın ürünleri, özenle seçilmiş ham maddelerle geliştirilmiştir. Formülünde hyalüronik asit içeren ürünlerle cildin esnekliğini ve nemini kazandırmaya çalışır.

Filorga ürünleri nelerdir?

60’tan fazla ödül sahibi ve birçok cilt sorununa çözmeye çalışan Filorga, cilde derinlemesine bakım için son derece uygundur. Cildin ışıltısını korumaya çalışan Filorga, zamanın cilt üzerindeki etkilerini silmeye odaklanmıştır.

Filorga, özellikle kırışıklık, ince çizgiler, elastikiyet kaybı, nem azalması, cildin cansız bir görünüme ulaşması gibi yaşlanma belirtilerini karşı etkili bir şekilde çözmeye çalışır.

Filorga ürünleri rahat aplikatörleri sayesinde kolay bir kullanıma sahiptir ve ciltte kolay yayılır. Gece bakımı için özel geliştirdiği ürünlerinin, cildinizdeki etkisine hayran kalacaksınız.

Güneş bakım ürünleri, gece serumları, gündüz bakım kremleri, anti age makyaj temizleyicileri, göz çevresi bakım kremleri, primerlar, losyonlar, peelingler gibi birçok Filorga ürünlerine internetten rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

  1. Filorga Time Filler

Ciltte kırışıklık birçok sebepten dolayı olur. Zamanın belirtileri, güneşin zararlı UV ışınları, sigara tüketimi, çevresel faktörler ve cildin yeterince temizlenmemesi ve bakım yapılmaması gibi nedenlerden dolayı ciltte kırışıklık görülebilir. Bu nedenle cildinizi zamana karşı koruyabilmeniz için mutlaka bakım yapmanız gerekmektedir. Gelişmiş özel içeriği, formülündeki yüksek konsantrasyonlu ham maddeler ile Filorga Time Filler, cilde derinlemesine bakım yapar ve cildin kırışıklığa eğilimini azaltmaya çalışır.

  • Filorga UV Bronze After Sun Booster Gel

Cildinizi güneşten korumadığınızda yaşlanma belirtilerinin hızlandığını ve tetiklendiğini biliyor muydunuz? Cildinizi güneşten korumaya çalışan özel formülü Filorga UV Bronze After Sun Booster Gel,

  • Cildi güneşten korumaya çalışır,
  • Cilde derinlemesine bakım yapar,
  • Cildi yaşlanma karşıtı bakım yapar.

Hyalüronik asit içeren bu ürün, cilde nem bakımı da yapar. Filorga UV Bronze After Sun Booster Gel tüm ciltlerin kullanımına uygundur. Cildi doğal bronzluğa da ulaştırır.

  • Filorga Optim Eyes Lotion

Filorga Optim Eyes Lotion göz makyajı için özel geliştirilmiş yapısıyla cildi tertemiz yapar. Dermatolojik testten geçmiş yapısı cilde derinlemesine bakım için de uygundur. Ciltte kolay yayılan formülü, cildi yormadan temizler ve gözenekleri arındırır. Çok bilinen göz altı sorunlarına karşı da bakım yapar. Cildinizde hem yaşlanma karşıtı bakım yapmak hem de makyajınızı rahatlıkla çıkarmak için Filorga Optim Eyes Lotionu deneyebilirsiniz.

Kaynakça

Cilt neden kırışır? http://www.yasemin.com/guzellik/haber/2597621-cilt-neden-kirisir

What can I do about wrinkles? https://www.medicalnewstoday.com/articles/174852.php

Filorga markası https://www.dermoeczanem.com/filorga

FILORGA, EXPERT EN MEDECINE ESTHETIQUE https://www.filorga.com/fr_fr/notre-histoire

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here


3 × = altı

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.