Güneşe Karşı Etkili 8 Güneş Kremi

0
1500

Bahar geldi çattı, doğa yeşillendi, hava ısınmaya başladı. Kışlıklar kaldırıldı yerine mevsimlik kıyafetler çıkarıldı. Tüm kış evde oturan insanlar sokaklara akın etti, parklar bahçeler doldu taştı. Havaların güzelleşmesiyle birlikte güneş kremlerine olan talep arttı.

Güneş ışınları, kırışıklık, leke, sarkma, yaşlılık etkisini hızlandırma gibi birçok zararlı etkiye yol açıyor. Güneş kremleri ise güneşin bu zararlı etkilerine karşı cildi koruyor. Etkili 8 güneş kremini bir araya getirdik.

1. Avene Aile Boyu Güneşten Koruma ve Bakım Seti

Karma ve hassas ciltler için spf50 faktörlü güneşten korunma setidir. Tüm aile fertlerine yönelik güneş ürünü içerir. UVB ve UVA ışınlarına karşı koruma sağlar. Cilt tonunun dengelenmesinde yardımcı olur. Yapışkan olmayan bir dokuya sahiptir.

2. La Roche Posay Anthelios Shaka Fluid SPF 50 Tinted Fluid

UV ışınlarına karşı çok yüksek ve etkili koruma sağlar. Suya, kuma ve tere karşı dayanıklıdır. UVA/UVB koruması içerir SPF50+ koruma içerir. Cildi yağlandırmaz ve iz bırakmaz.

3. Hamilton Optimal Güneş Koruyucu Spf50+ Losyon

Tüm ciltlerin kullanımına uygun olarak geliştirilen yüksek düzeyde güneş koruyucu bakım ürünüdür. Güneşe karşı korumada yüksek performans gösterir.

4. Babe Güneş Koruyucu spf+50 Sprey

Güneş ışınlarına karşı çok yüksek vücut koruması sağlamaya yardımcı olur. Paraben gibi koruyucu katkı madde içermez, suya karşı dayanıklıdır.

5. Sebamed Sun Spf 50 Çok Yönlü Koruyucu Güneş Kremi

Eşsiz bir filtre sistemi ve aktif nemlendirici bakım kompleksi içerir. Güneşe karşı en ileri koruma sağlar.

6. Solante Gold Spf50+ Cream

Güneşten Spf50+ düzeyinde koruma sağlayan bu güneş koruyucu ürün, geniş spektrumlu formülü ve içerdiği filtrelerle cildin beslenmesine, güçlendirilmesine ve korunmasına yardımcı olur.

7. Coola Bare Republic Spf30 Mineral Sunscreen Sport Spray

Geniş spektrum özelliği ile UVA ve UVB ışınlarından cildi korur ve nemlendirmeye yardımcı olur.

8. Nivea Nemlendirici Güneş Spreyi

Yüksek faktörlü güneş korumasını pratik bir şekilde kullanmak isteyenler için yüksek koruma sağlamaya yardımcı olur.

Güneş Kremi Fiyatları

Dermokozmetik markalar güneş ürünlerini fiyatlandırmasını; ürünün etkisine, kapasitesine ve performansına göre yapıyor. Piyasada her türlü bütçeye uygun güneş kremi bulunuyor. Ancak güneş kremi satın alırken dikkat etmeniz gereken en son nokta fiyatıdır.

Güneş kremi satın alırken ilk dikkat etmeniz gereken nokta; içeriği, markası, koruma faktörü aralığıdır. Güvenilir güneş bakım ürünlerini dermoeczanem.com’dan satın alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here


5 + dört =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.