Caudalie Divine Oil

0
1068

Caudalie Divine Oil

CAUDALIE DIVINE OIL 100ml

Çabuk emilen bu çok amaçlı güzellik ve bakım ürünü, üzüm çekirdeği yağı, argan yağı, amber çiçeği yağı, susam yağı, üzüm çekirdeği polifenolleri ve shea yağı içeriği ile cildi besler ve onarır. Hindistan cevizi ekstresinden elde edilen bitkisel esterler ile cildi korur. Tek bir dokunuşla cilt yumuşar ve pürüzsüzleşir, saçlarınız ipeksi bir görünüm kazanır. Tüm vücut, yüz, boyun dekolte saçlar ve el bakımı için oldukça uygun bir üründür. Doğal hoş kokusunu beğeneceksiniz.

KULLANIM:
Tüm yıl boyunca kışın ya da yazın kullanılabilir. Güneş sonrası rahatlama amacıyla kullanım için idealdir.
98.8 oranında doğal içerikten oluşmaktadır.

Paraben, fenoksietanol, renklendirici ve mineral yağ içermez. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Menşei Fransadır.

Tüm Caudalie ürünleri gibi  Caudalie Divine Oil Çok Amaçlı Kuru Yağ 100ml adlı ürünü de en hesaplı şekilde ve en hızlı gönderim ile www.dermoeczanem.com sitemizden alabilirsiniz. Dermoeczanem.com 20 yılı aşan mesleki tecrübe ve güven birikimi ile kurulmuştur.

http://www.dermoeczanem.com/caudalie

http://www.dermoeczanem.com/caudalie-divine-oil-cok-amacli-kuru-yag-100ml

Caudalie Ürünleri

Cilt dış dünyadaki serbest radikallerden çok çabuk etkilenen bir yapıya sahiptir. Bu hassas yapısı etkin ve düzenli şekilde bir bakım görmez ise zamanla deforme olarak görünüm kusurlarına maruz kalır.  Günümüz şartlarında başta stres ve çevresel koşullar, cildimizin olması gerekenden daha hızlı yaşlanmasına sebep olmakta. Dermokozmetik ürünler kullanarak bu olumsuz etkileri bertaraf etmek ve cildimizi erken yaşlanma etkilerinden korumak mümkün. Bunun için en uygun yollardan birisi de Caudalie Ürünleri gibi doğal kaynaklı etken maddeler kullanan dermokozmetik bakım ürünlerini seçmek.

Angelina Jolie, Jennifer Aniston gibi ünlüler aracılığı ile ismini duyurmuş olan Caudalie firması bunlardan biridir. Fransa’nın Paris kentinde ortaya çıkan Caudalie markası her türlü cilt kusuru ile etkili şekilde başa çıkabilmektedir. Özellikle anti aging ve cilt lekeleri sorunlarında uzman haline gelmiş marka doğal içeriklere sahiptir. Vinexpert ve Vinoperfect serisi büyük başarılar kazanmıştır.  Bütün Caudalie ürünleri içeriğinde üzüm çekirdeği ve asma yaprağı ekstreleri barındırmaktadır. Söz konusu cilt kusurlarına kesin çözüm üreten Caudalie ürünleri www.dermoeczanem.com sitesinde satılmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here


− üç = 6

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.