Babe Stop Akn Krem

0
804

 Babe Stop Akn Sebum Dengeleyici ve Nemlendirici Krem 

Cilt canlı bir varlık olmasından ötürü devamlı su ihtiyacı hissetmektedir. Nem şeklinde karşıladığı bu ihtiyacı yeteri kadar gideremezse cilt kurumaya başlar. Devamında cilt yapısında pullanmalar, çatlaklar gibi sorunlar boy göstermeye başlar. Farklı cilt tiplerinde özellikle yağlı ve akneli ciltler için yapılan tedavi uygulamalarının ardından ciddi derecede kuruyan cilt oldukça fazla nem ihtiyacı hissetmektedir. Söz konusu cildin ihtiyaç duyduğu nemlendirme etkisi ise çeşitli bakım ürünleri sayesinde karşılanabilir.

Babe cilt bakım ürünleri markası yağlı ve akneli cilt tipi için baştan sona bir bakım yapabilmek adına çeşitli bakım ürünlerine sahiptir. İlk etapta yağlı ve akneli cildin sebum salgısını düzenleyen ürünlerin ardından yoğun bakım sağlayan babe sebum Dengeleyici ve Nemlendirici Krem kullanılabilmektedir. Zira babe dermokozmetik cilt bakım ürünleri  Stop Akn Sebum Dengeleyici ve Nemlendirici Krem günlük cilt temizleme işleminden sonra cildi oldukça iyi şekilde nemlendirmektedir.

Babe Stop Akn Sebum Dengeleyici ve Nemlendirici Krem yağlı ve akneli cilt tiplerinde nemlendirirken aynı zamanda matlaştırma özelliği de bulunmaktadır. Ayrıca sebum salgısının düzenlenmesine destek olma özelliği de bulunmaktadır. Bunlara ek olarak yağlı ve akneli cilt tiplerinde ölü hücreleri temizlemesi bakımından hafif bir peeling etkisi söz konusudur.

Özellikle yağlı ve akneli cilt tiplerinde sıklıkla karşılaşılan gözenek tıkanması durumunun önüne geçer. Bu sayede siyah nokta oluşumuna izin vermez. Hücre yenilenmesi konusunda da ciddi destek olur.

Babe Stop Akn Sebum Dengeleyici ve Nemlendirici Krem daha önce temizlenmiş olan cilt yüzeyine parmak uçlarının  yardımı ile uygulanmalıdır. Dairesel yumuşak hareketler ile cilt tarafından emilmesi sağlanmalıdır.

Babe Stop Akn Akneli Sivilceli ciltler için cilt bakım ürünleri :

http://www.dermoeczanem.com/babe-stop-akn  bu link üzerinden Babe Cilt Bakım ürünleri firmasına ait akne-sivilce ve yağlı ciltler için hazırlanmış özel dermokozmetik ürünlere ulaşabilirsiniz.

Bu ürünler arasında Babe Stop Akn cilt temizleme jeli, Babe Stop Akn Sıkılaştırıcı Tonik Losyon, Stop Akn Akne kurutucu Stick , Babe Stop Akn Peeling ve nemlendirici onarıcı bakım kremi gibi ürünleri bulabilirsiniz.
Harika kokusu ve muhteşem dokusu ile Babe Stop Akn serisi ürünleri kullananlar yorum ve paylaşımlarında ürünlere tam not verdiler. Bu ürünler aynı zamanda bir çok dermatolog tarafından da reçete edilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here


× 8 = sekiz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.