Vichy

Vichy Ürünleri

Vichy

Vichy Ürünleri

  Cilt bakımı alanında ürünler geliştiren birçok farklı marka bulunmakla beraber bunların içerisinde Vichy markası çok eski zamanlardan beri üretim sağlayan firmaların başında gelmektedir. 1931 yılında ilk üretimini gerçekleştiren bu Fransız kökenli firma o tarihten bu yana devamlı olarak cilt bakımı konusunda yenilikler geliştirmektedir. Alanının öncüsü niteliğindeki bu ciltbakım  markası özellikle  Laboratuarlarında geliştirdiği özel patentli Vichy termal suyu etkisi ile gerek bayan gerekse erkek cilt bakımı alanında devrim gerçekleştirmiştir. Tüm dünyada en yaygın kullanılan dermokozmetik ürünler arasındadır.

Markanın ürün gamı tüm cilt problemlerine ve sağlıklı cilt için ihtiyaç duyulan çeşitlere sahiptir.

  Temel cilt bakımının yanında temizleyici bakım, yüz ve vücut bakımı, anti aging bakım, saç bakımı ve güneş koruması alanlarında üretilmiş olan Vichy ürünleri   dermoeczanem.com adresinden temin edilebilmektedir.

Cilt bakımı ürünleri almadan önce özellikle cilt tipinizi doğru tespit etmeniz ve doğru ürünleri seçmeniz gerekir. Dermokozmetik ürünler etkin ürünlerdir. Dolayısı ile yanlış ürün seçmeniz ve cilt tipinize uygun olmayan ürünler kullanmanız durumunda istenmeyen yan etkilere maruz kalmanız söz konusu olabilir.

vichy-aqualia-thermal

vichy-aqualia-thermal

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum girmek için cevaplayınız * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Follow Me

Menu Title