Etiket: Makyaj

Sensilis Cilt Bakım ve Makyaj Ürünleri

İspanya’nın en seçkin dermokozmetik markası Sensilis

Sensilis Dermokozmetik

Sensilis Dermokozmetik

İspanyol kozmetik sektörünün gurur kaynağı sayılan Sensilis Markası artık Türkiye’de.  İthalatçı firma ABC Pharma markanın öncelikle eczane ve dermoeczanem.com internet sitesinde halka sunulacağını duyurdu.

Daha önce Cumlaude, DDF ve Jane İredale makyaj markaları ile tanınan ABC Pharma firması ülke genelinde 1000’in üzerinde eczane estetik merkezinde ürünlerini halka sunuyor.  Cilt bakımı ve makyaj konusunda son derece önemli bir tecrübe birikimine sahip olan firma bu yeni markası ile de başarıyı yakalamak amacında.  Devamını Okuyun

Physicians Formula

Physicians-Formula Ürünleri

Physicians-Formula Ürünleri

 Physicians Formula Mineral Makyaj ürünleri, doğal yapıları ve cilt uyumluluğu nedeni ile son yıllarda çok tercih edilen ürünler arasına girmişlerdir. Her biri dermatolojik olarak test edilmiş olan bu ürünleri güvenle kullanabilirsiniz. Doğal minerallerden yararlanılarak hazırlanmış mineral makyaj ve dermokozmetik renkli ürünler, son derece sağlıklı olmaları ve aynı zamanda doğal güneş koruyucu özellikleri nedeniyle tercih edilirler.  Sitemizde Jane iredale ve Physicians Formula Markalarının mineral makyaj ürünleri satılmaktadır. Her iki markamız da Sağlık Bakanlığımızın ilgili yönetmeliklerine uygunluk belgelerine sahiptir. Physicians Formula Makyaj ürünleri Medko Kozmetik tarafından Amerika Birleşik Devletlerinden ithal edilmektedir.

Physicians Markalı Ürünler hakkında detaylı bilgilere, kullanım şekillerine ve kullanıcı yorumlarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.Physicians Formüla Ürünleri’ ni en uygun ve ucuz fiyatlarla online olarak dermoeczanem.com dan sipariş verebilirsiniz.

Mineral makyaj ürünleri

 http://www.dermoeczanem.com/physicians-formula

www.medkokozmetik.com

Mineral makyaj  ürünleri doğal yapıları , kimyasal etkilerden uzak olmaları, cilt ile uyumlu doğal minerallerden seçilmiş olmaları nedeni ile, son derece sağlıklı ve kaliteli ürünlerdir. Son yıllarda güzellik kadar cilt sağlığının da önem kazanması ve makyaj ürünlerine bağlı istenmeyen etkilerin tespit edilmesi, doğal mineral makyaj ve organik makyaj ürünlerinin önemini bir kez daha ortaya koymuştur.

 

 

Physicians Formula Makyaj

Physicians Formula Makyaj

Physicians Formula Mineral Makyaj

Physicians Formula Mineral Makyaj

Physicians Formula Mineral Makyaj Ürünleri

 

Mineral Makyaj ürünleri, doğal yapıları ve cilt uyumluluğu nedeni ile son yıllarda çok tercih edilen ürünler arasına girmişlerdir. Her biri dermatolojik olarak test edilmiş olan bu ürünleri güvenle kullanabilirsiniz. Sitemizde Jane iredale ve Physicians Formula Markalarının mineral makyaj ürünleri satılmaktadır.

(daha&helliip;)

Mineral Makyaj

Mineral Makyaj 

Jane İredale Makyaj

Jane İredale Mineral Makyaj

Mineral makyaj nedir ne anlama gelir?

Mineral makyaj klasik makyaj malzemelerinden ne farklar taşır?

Bu ürünlere mineral makyaj adının verilmesinin sebebi ,bu makyaj ürünlerinin işlenmiş ve tamamen doğal, topraktaki ince mikronize  minerallerden yapılmış olması ve  geleneksel makyaj ürünlerinde bulunan kimyevi , boya maddesi ve koruyucu maddeleri içermemeleridir.

Mineral Makyaj ürünleri kimyasal açıdan inert yani reaksiyona girmeyen dayanıklı maddelerdir. Oksijen ya da su , cilt salgısı sebum gibi  maddeler ile ya da kullandığınız diğer cilt bakım ürünleri ile reaksiyona girmezler. Bu nedenle hem kutularındayken hem de cildinize uygulandıktan sonra dayanıklıdırlar ve cildinize olumsuz bir etkiye sebep olmazlar.

Genelde mineral makyaj ürünlerinin içerisinde şu maddeler yer alır: (daha&helliip;)

Jane İredale Makyaj

Jane İredale Makyaj

Jane İredale Dermokozmetik Makyaj Ürünleri

Jane İredale Dermokozmetik Makyaj Ürünleri

Makyaj Yeniden Tanımlanıyor

 

Jane iredale Ürünleri

 

  Sağlıklı ve güzel görünümlü bir cilt özellikle bayanların en çok arzuladıkları şeylerin başında gelmektedir. Bazen güzelliğimizi vurgulamak, bazen de cildimizdeki bazı kusurları kapatmak için makyaj yaparız. Geçmişte makyaj  sağlıksız makyaj malzemeleri nedeni ile bir çok  kadın büyük zararlar görmüştür. Oysa günümüzde güzellik kadar sağlık kültürü de önem kazanmıştır. Jane İredale gibidermokozmetik mineral makyaj ürünleri sağlıklı ve kullanışlı makyaj ürünleri sunmakta

  Özellikle güzel bir görünüm sağlamanın yanında cildin ihtiyaç duyduğu bakımı sağlayan Jane İredale markası birçok dermatolog tarafından önerilmektedir. Jane İredale ürünleri çatısı altında kirpik besleyici, çok amaçlı pudra, dudak kalemi, dudak dolgunlaştırıcı, bronzlaştırıcı, kapatıcı, koruyucu, çok amaçlı far, ruj, göz kalemi, dudak parlatıcı, yağ dengeleyici, likit mineraller, dudak merhemi ve lazer sonrası rahatlatıcı bakım ürünleri gibi birçok ürün bulunmaktadır. www.dermoeczanem.com adresinden bu ürünleri takip etme imkanı bulunmaktadır.

Son yıllarda güzellikle beraber hijyen ve uzun süreli kullanımda toksik ve kanserojen etkilere karşı bilinçlenme de önem kazandı. Bu nedenle kısmen daha pahalı da olsa, klasik kimyevi makyaj ürünlerinden ziyade, mineral makyaj, dermokozmetik makyaj, organik makyaj ürünlerinin kullanımı artmıştır.

https://janeiredale.com/  Jane makyaj uluslararası sitesi.

http://abcpharma.com.tr/janeiredale/  Jane iredale Türkiye Distribütörü

Aralık 2012 Ürün Fiyatları

  Magic Mitt Yüz Temizleme Eldiveni 52,80 TL
 Kabuki Brush- Pudra Fırçası 93,60 TL
Handi Brush -Pudra Fırçası 93,60 TL
  Foundation Brush- Fondöten Fırçası 93,60 TL
  Flocked Sponge Sünger 13,60 TL
   Eye Shader Far Fırçası 33,60 TL
  Eye Contour Far Fırçası 33,60 TL
  Double Eyeliner-Çift taraflı Eyeliner Fırçası 37,60 TL
   Dome Brush- Allık Fırçası 91,20 TL
  Jane Iredale Detail Brush- Eyeliner Fırçası 33,60 TL
  Jane Iredale Crease Brush-Far Fırçası 41,60 TL
   Chisel Powder Pudra Fırçası 88,00 TL
   Camouflage Brush- Kapatıcı Fırçası 45,60 TL
  Jane Iredale Blush Brush Allık Fırçası 37,60 TL
  Jane Iredale Angle Brush- Eyeliner Fırçası 33,60 TL
   Jane Iredale Eye Steppes /Far Seti 8.4gr 121,60 TL
  Jane Iredale My Steppes Rujlu Allık Seti 121,60 TL
  Jane Iredale SUNBEAM Bronzer Özel Renkli Pudra 8.5g. 106,40 TL
   Jane Iredale 24 Karat Gold Altın Toz Far 1.8gr 43,20 TL
   Jane Iredale Likit Fondöten 30ml 104,80 TL
  Jane Iredale Zap&Hide Sivilce Akne Kapatıcı 70,40 TL
   Jane Iredale Active Light Gözaltı Kapatıcısı 2g 69,60 TL
   Jane Iredale Disappear Sivilce-Akne Genel Kapatıcı 15gr 69,60 TL
  Jane Iredale Pom Mist Nemlendirici Ve Fiksleyici Sprey 59ml 49,60 TL
   Botanical Brush Cleanser- Fırça Temizleyici Sprey 41,60 TL
   Lip Drink Dudak Besleyici SPF15 35,20 TL
   Enlighten Kapatıcı 2.8gr 69,60 TL
   Circle Delete Göz Altı Kapatıcısı 2.8gr 69,60 TL

 

http://www.dermoeczanem.com/jane-iredale

http://www.dermoeczanem.com/makyaj-urunleri

 

 

Menu Title