Etiket: krem

Striacare Çatlak Kremi

Striacare

Striacare Çatlak önleyici Jel

Striacare Jel

Özet Bilgi : Çatlak izi derinliğinde %72.5 oranında azalma sağladığı klinik testler ile kanıtlanmıştır

Striacare özel etken maddeleri sayaseinde çatlak oluşumun önlenmesinde ve oluşmuş çatlakların giderilmesinde yardımcıdır.

 

 

 

Regestril Sederma:

Çatlak izi derinliğinde %72.5 oranında azalma sağladığı klinik testler ile kanıtlanmıştır. 

Hyaluronik Asit:

Hızlı bir hücre yenileyicidir. Özellikle derinin dermis tabakasında bulunan elastin ve kollajen liflerin güçlenmesinde ve yenilenmesinde önemli düzeyde etkilidir. 

Hamilelik çatlakları önlenebilir ve ilk etapta giderilmesi mümkün olabilir.

Çuha Çiçeği Yağı:

Gerilmiş cildi pürüzsüz ve esnek kılar 

Badem Yağı:

İçeriğindeki yüksek mineral katkısı ve E Vitamini sayesinde ciltte esneklik ve yumuşaklık sağlar. Cildin dermal tabakasını besler ve korur 

D-Pantenol&C Vitamini:

Cilde elastikiyet ve dayanıklılık kazandıran kollajen üretimini arttırır 

Minimum dayanma tarihi:

Üretim tarihinden itibaren 3 yıldır 

Hamilelik çatlakları ve çatlak tedavisinde kullanılan ürünler göz atmak için :

http://www.dermoeczanem.com/?kategori-46-Hamilelik-Catlaklari.html  dermoeczanem sitesini  ziyaret ediniz.

Lierac Phytolastil Jel

Lierac Phytlastil  Çatlak Önleyici Yel

Lierac Phytolastil Jel-krem

Lierac Phytolastil Jel-krem

 

Lierac Phytolastil Çatlak Tedavisi için Jel

Bir bayanın hayatı boyunca yaşayabileceği en zor şartlardan birisi hamileliktir.

Bayanlarda hamilelik süreci boyunca daha önce söz konusu olmayan değişimler vücut yüzeyinde kendini gösterir.  Özellikle hormon dengesinin alt üst olması bahsi geçen değişimlerin esas temelini oluşturmaktadır.

Hamileliğin bayanlara getirdiği birçok değişim olmakla birlikte özellikle karın ve göğüs bölgesi civarında belirgin olarak görülen çatlaklar bunların başlıcalarıdır. Çatlaklar görüntü olarak bayan bireylere rahatsızlık vermelerinin yanında önlem alınmadığı takdirde ömür boyu beraberlerinde taşımak zorunda kalacakları izlere sebep olur.

Yukarıda bahsi geçen göğüs ve karın bölgesi çatlakları için uygun bakım ürünlerinden yardım almak hem var olan çatlakları gidermede hem de yenilerinin oluşmasını engellemede etkili olabilmektedir. Lierac markası da cilt yüzeyinde çatlak bakımı sağlama amaçlı ürünler geliştiren markalardan biridir. Çatlak kremi denilince akla ilk gelen üründür diyebiliriz.

  İçerik : Göğüs ve karın bölgesi çatlakları üzerinde etkili Lierac Phytolastil çatlak tedavisi sağlayan jel ürün özellikle bitkisel içeriği sayesinde hamile bayanlara ve bebeklerine zarar vermemektedir. At kuyruğu ekstresial kamelya ektresi ve Sarmaşık extresibileşenlerinden oluşan ( Alchemillia, Ivy ve Horstail ) bu etkili ürün sayesinde hamilelik sorunlu bir dönem olmaktan çıkmaktadır.

 Lierac Phytolastil çatlak tedavisi sağlayan jel hamileliğin 4. ayından itibaren düzenli olarak kullanılması şartı ile etkisini üst düzey gösteren bir üründür. Özellikle uzmanlar Lierac Phytolastil çatlak tedavisi sağlayan jeli sabah ve akşam haricen kullanmayı önermektedirler. Unutulmamalıdır ki Lierac Phytolastil çatlak tedavisi sağlayan jel Avrupa’da doktorların en çok reçetelendirdiği ürünlerin başında gelmektedir.

ÜrününSon kullanma tarihi açıldığı tarihten itibaren 6 ay olarak belirlenmiştir. Stoklarımızdaki ürünler Türkiye’ye en son ithal edilen ürün serisindendir. Lierac Phytolastil serisinin Türkiye de sadece Jel ve Ampül formu satışa sunulmaktadır. Yurt dışında aynı serinin Sprey Solusyonu da bulunmaktadır.

http://www.dermoeczanem.com/hamilelik-catlaklari

http://www.dermoeczanem.com/lierac-phytolastil-catlak-tedavisi-icin-jel-100-ml

 

Menu Title