Etiket: jane iredale

Ddf ve Jane İredale ile gezi

DDF ile Avrupa seyahati.

image

DDF, Jane İredale makyaj , Cumlaude Labs ve Strivectin markalarının Türkiye distribütörü Ross Pharma firması ile Avrupa seyahatinden bazı kareler paylaşıyoruz. Gezinin başlangıç noktası İtalya’nın önemli liman şehirlerinden Cenova.  Yukarıdaki kare Cenova’nın en önemli meydanlarından birisi. Bu şehir aynı zamanda Ligurya bölgesinin de başkenti. Şehirdeki yapıların neredeyse tamamı tarihi eserlerden oluşmakta ve taş işçiliğinin müthiş örneklerini sunmakta.

image

Yukarıdaki resim ise Marsilya limanında demirlemiş olan MSC Presioza gemisi.  Bu gemi 4000 civarında yolcu kapasitesi ve 1300 personeli ile yüzen bir şehir gibi. Yolcularına 5 yıldızlı bir oteli aratmazken, 1 hafta içerisinde eşya taşıma derdi olmadan tüm Akdeniz şehirlerini gezme fırsatı sunan eşsiz bir organizasyon.

Devamı için TIKLAYINIZ

Jane iredale Likit Fondöten

 

Jane iredale Likit Fondöten

 

Jane iredale ürünleri

Jane iredale likit fondöten

Jane iredale Likit Fondöten Antioksidan etkili likit mineraller,Coenzim Q10, Vitamin C ve K,Söğüt kabuğu özü,Aloe Vera jeli ve Lavanta çiçeği suyu içeren muhteşem lipozom formülüne sahiptir. Epidermisin hücre katmanlarına iner,gözenekleri daraltır ve ince çizgileri azaltır. Her cilt tipine daha genç bir görünüm sağlar. Cildinizin görünümündeki ve sağlığındaki farkı anında görüp, hissedebileceksiniz.

Daha fazla kapatıcılık ve güneş koruması için üzerine mineral pudra uygulanır.Bu ürün normal,kuru ve kuruya eğilimli cilt tipleri için uygundur
Fondöten fırçası ya da süngerle uygulanabilir.
Mineral makyaj ürünleri cilt sağlığını korumak ve zararlı kimyasal makyaj ürünlerinden kaçınmak isteyenler için en uygun tercihtir.  Jane iredale ürünleri www.dermoeczanem.com  sitesinde %20 indirimli ve 3 al 2 öde kampanyası ile satılmakta. En avatajlı dermokozmetik ve makyaj ürünleri için mutlaka dermoeczanem sitesini ziyaret ediniz.
Mineral makyaj ürünlerinin diğer makyaj ürünlerine göre üstünlüğü  artık bir bilimsel gerçek olarak bilinmekte. Minerallerin cilt sağlığı ve bakımı üzerine olumlu etkileri sayesinde , mineral makyaj ürünlerinin kullanımı tüm dünyada her gün artmakta. Kimyasal maddelerin olumsuz etkilerine maruz kalmak istemeyen , en hassas ciltlerin dahi kullanabileceği özellikte %100 Orjinal A.B.D. ‘de üretilen Jane İredale Makyaj Ürünleri satış noktası olan www.dermoeczanem.com 3 al 2 öde kampanyası ve ilave %20 indirim sayesinde markanın en ucuz satıldığı yetkili satış noktası olmaz özelliğini taşıyor.

Mineral Makyaj

Mineral Makyaj 

Jane İredale Makyaj

Jane İredale Mineral Makyaj

Mineral makyaj nedir ne anlama gelir?

Mineral makyaj klasik makyaj malzemelerinden ne farklar taşır?

Bu ürünlere mineral makyaj adının verilmesinin sebebi ,bu makyaj ürünlerinin işlenmiş ve tamamen doğal, topraktaki ince mikronize  minerallerden yapılmış olması ve  geleneksel makyaj ürünlerinde bulunan kimyevi , boya maddesi ve koruyucu maddeleri içermemeleridir.

Mineral Makyaj ürünleri kimyasal açıdan inert yani reaksiyona girmeyen dayanıklı maddelerdir. Oksijen ya da su , cilt salgısı sebum gibi  maddeler ile ya da kullandığınız diğer cilt bakım ürünleri ile reaksiyona girmezler. Bu nedenle hem kutularındayken hem de cildinize uygulandıktan sonra dayanıklıdırlar ve cildinize olumsuz bir etkiye sebep olmazlar.

Genelde mineral makyaj ürünlerinin içerisinde şu maddeler yer alır: (daha&helliip;)

Menu Title