Etiket: dermokozmetik

Sensilis Cilt Bakım ve Makyaj Ürünleri

İspanya’nın en seçkin dermokozmetik markası Sensilis

Sensilis Dermokozmetik

Sensilis Dermokozmetik

İspanyol kozmetik sektörünün gurur kaynağı sayılan Sensilis Markası artık Türkiye’de.  İthalatçı firma ABC Pharma markanın öncelikle eczane ve dermoeczanem.com internet sitesinde halka sunulacağını duyurdu.

Daha önce Cumlaude, DDF ve Jane İredale makyaj markaları ile tanınan ABC Pharma firması ülke genelinde 1000’in üzerinde eczane estetik merkezinde ürünlerini halka sunuyor.  Cilt bakımı ve makyaj konusunda son derece önemli bir tecrübe birikimine sahip olan firma bu yeni markası ile de başarıyı yakalamak amacında.  Devamını Okuyun

SVR Ürünleri

SVR CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ İLE KUSURSUZ CİLTLERE

SVR Ürünleri

SVR Cilt Bakım Ürünleri

Türkiye’de yeni yeni adını duyurmaya başlayan SVR cilt bakım ürünlerini dermoeczanem.com ayrıcalığıyla siz müşterilerimize sunuyor olmaktan kıvanç duyuyoruz. SVR , Fransa ‘da kurulmuş, elli yıldır yenilikçi dermo-kozmetik cilt bakım ürünleri geliştiren, üreten ve ihraç eden bir şirkettir. SVR ürünleri, elliyi aşkın ülkede sağlık personelleri tarafından tavsiye edilmekte ve eczanelerde satılmaktadır.
SVR markası her cilt için özel ve etkin çözümler sunar ve ürünlerini pek çok kalite kontrol aşamasından geçirerek, kurallara katı bir şekilde bağlı olarak endüstriyel sürece uygun olarak geliştirir. Çünkü herkesin cildi eşsizdir ve SVR her problem için bir çözüme sahiptir. Dermokozmetik cilt bakımı sunan bu ürünler bayii eczane ve online eczane sitelerinden temin edilebilmekte.
Farklı sorunlar, farklı cilt tipleri için ayrı ürün gruplarıyla tüketicisinin karşısına çıkan SVR terleme önleyici deodorantları ve güneş koruyucu ürünleri ile bu sektörün iddalı isimleri arasında yer almayı hedefliyor. SVR ‘ın ürün gruplarını kısa başlıklar halinde sizlere tanıtmak istiyoruz.

Yaşlanma karşıtı cilt bakımı ürünleri : CHRONOLYS, SPECILIFT, SVR ANTI – AGE EXPERTS

CHRONOLYS Ürün serisi
Cildimde henüz bir yaşlanma belirtisi oluşmadı, yaşlanma belirtilerine karşı korunmak ve daha yoğun bir nemlendirme istiyorum diyorsanız, size uygun olan ürün bu ürün demektir.
SPECILIFT Ürün serisi
Yoğun bir iş temposunda, cildiyle yeteri kadar ilgilenemeyen ve yeni yeni yaşlılık belirtileri görülen bayanların cildindeki sıkılık kaybı için günlük kullanabileceği bir bakım serisidir. Cildin sıkılığını artırarak daha enerjik ve daha genç görünmenizi sağlar.
SVR ANTI – AGE EXPERTS Ürün serisi
Gün geçtikçe derinleşen çizgilere ve sıkılığını iyiden iyiye kaybetmeye başlayan cilt için formülleştirilmiş bir üründür. Kök hücrelerinin gücü sayesinde genç hücre rezervlerini yeniler, yeniden hayat verir, canlandırır ve korur.

Kuru ciltler için bakım ürünleri : TOPIALYSE, XERIAL
TOPIALYSE Ürün serisi
Sürekli tekrarlayan alerjik reaksiyonlar, kuruluk ve kaşıntı karşıtı geliştirilmiş bir seridir. Yoğun nemlendirici bakım sağlar. Bebek, çocuk ve yetişkinlerde kullanılabilir. Paraben içermez.

XERIAL Ürün serisi
Özellikle kuru cildin farklı tipleri için dizayn edilmiş yenilikçi bir dermokozmetik ürün grubudur. Uzun süren nemlendirme sağlar , cildi pürüzsüzleştiren ve yumuşatan pullanma karşıtı etkiye sahiptir.

Kızarık ve hassas ciltler için cilt bakım ürünleri : RUBIALINE

RUBIALINE Ürün serisi

SVR Ürünleri çeşitleri

SVR Rubialine

Bayan ve ya erkek herkesin kullanımına uygun olan bu ürün yatıştırıcı ve rahatlatıcı özellikleri sayesinde hızlı ve uzun süreli sonuçlar verir.

Güneş koruyucular ve spesifik bakım için cilt bakım ürünleri : SUNCARE, LYSALPHA

SUNCARE Ürün serisi
Yaz aylarında, güneşin tadını doyasıya çıkartırken hassas cildinizi güneşin zararlı ışınlarından korumanız için geliştirilmiş, 50 koruma faktörlü ürünler serisidir.

LYSALPHA Ürün serisi
Karmadan yağlıya dönük, zaman zaman akne oluşumu görülen ciltler için etkin bir seridir. Ölü hücre birikimini azaltır ve gözenekleri arındırır, fazla sebum üretimini durdurarak cildi arındırır.

Perspirasyon terleme karşıtı cilt bakım ürünleri :SPIRIAL

SPIRIAL Ürün serisi
Terlemeyi azaltan ve kötü kokuları engelleyen etkin formülü ile gün boyu ferahlık ve tazelik sağlayan bir seridir. Roll-on, spray, kem ve jel seçenekleri ile farklı bölgelerdeki terlemeler için uygun olan ürünü seçebilirsiniz.

Akne Sivilce için cilt temizleme ürünleri

Akne sorunu yaşayan yağlı ya da karma ciltler için temizleme ürünleri

akne-sivilce-problemli-ciltler

Akne büyük oranda yağlı ciltlere ait bir sorundur.  Tıbbi adı Acne Vulgaris’tir. Halk arasında sivilce olarak telaffuz edilir.  Ergenlik dönemindeki hormonsal değişikliklere bağlı  olarak şiddetlenir. Bazen kistik akne denilen iltihaplı ve şiddetli lezyonlara dönüşebilir. Ancak akne sadece ergenlik dönemine ait bir sorun değildir. Her yaşta cilt akne oluşumuna neden olan sorunlarla karşılaşabilir.

Özellikle stres, kadınların adet dönemleri, iyi temizlenmeyen ciltler, aşırı yağ salgısı ve cilt yüzeyinin yeterince yenilenmiyor olması akne oluşumuna zemin hazırlayan etkenlerden bir kaçıdır.  Dolayısı ile akne ve yağlanma sorunu yaşayan , sivilceye eğilimli ciltlerde, cilt  temizliği büyük önem taşımaktadır. Bu tip ciltler için seçilecek cilt temizleme ürünlerinin sebum sengeleyici , yağ salgısını düzenleyen, cildin üst tabakasındaki ölü dokunun gerektiği şekilde arınmasını ve yenilenmesini sağlayan, kısmen antiseptik özellikler taşıyan, bunun yanında tahriş edici olmayan , cildi aşırı kurutmayan özelliklerde olması gerekir.

Bu istenen amaca yönelik olarak, Akne sivilce problemi yaşayan yağlı ve karma ciltler için önerilen dermokozmetik cilt temizleme ürünleri, temizleme ajanlarının yanı sıra  Salisilik Asit, Glikolik asit gibi soyucu etkileri olan Alfa ve Beta hidroksi asitler  içerebilirler. Cilt bakımı ürünlerinde çok tercih edilen bu maddeler ancak çok üstün teknoloji ile işlenip sunulabilirler.

Aşağıda sizin için derlediğimiz  en çok tercih edilen ve kullananlardan olumlu yorumlar alan, dermatoloji uzmanları tarafından da en çok önerilen cilt temizleme ürünlerinden bir kaçı hakkında bilgiler sunuyoruz :

 

 

Dermalogica Clearing Skin Wash 250 ml

 

Dermalogica Clearing Skin Wash

Dermalogica Clearing Skin Wash

 

Ürün ismi: Dermalogica clear skin wash

Özet bilgi: Akneli ve  sivilceye eğilimli ciltler için temizleyici

Marka: Dermalogica

Ürün hacmi: 250ml

Etki alanı: temizleme, akneye sebep olan bakteriyi azaltma, sivilceleri azaltma

Kullanıma uygun ciltler:Akneli ve sivilceye eğilimli ciltler

 

Dermalogica clear skin wash ürün açıklaması:

Ciltteki aşırı yağı ve yağlanma oluşumunu, komedonları ve sivilceleri kontrol eden cilt temizleyicidir.

Sivilce oluşumunu engeller, cildi rahatlatır, ferahlık verir.

İçeriğindeki salisilik asit, doğal eksfoliasyon sürecini uyarır, tıkanmış folikülleri temizlemeye ve akne oluşumunu engellemeye yardımcı olur.

Aknenin sebep olduğu bakterileri engeller ve akne oluşumunun önüne geçer.

 

Uygulama şekli / öneriler:Dermalogica çift temizlemeye Precleanse ile başlayın.

Bir bezelye tanesi büyüklüğündeki ürünü nemli ellerinizle köpürtün.

Özellikle yağlı ve birikimli bölgelere yoğunlaşarak nemli yüze ve boyuna dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın.

Skin Purifying Wipes veya önerilen Dermalogica MediBac ClearingTM rejimi ile devam edin.

Göz çevresinden kaçının. Ilık su ile iyice durulayın.

Kullanım sıklığı: Günde 2 kez (sabah ve akşam) uygulayabilirsiniz.

Aktif ürün bileşimi:  Salicylic Acid, Naturally-Antiseptic Extracts of Balm Mint & Eucalyptus Devamını okumak için TIKLAYINIZ

Peter Thomas Roth Ürünleri

PETER THOMAS ROTH HAKKINDA

Peter Thomas Roth Cilt Bakım ürünleri

Peter Thomas Roth Cilt Bakım ürünleri

Peter Thomas Roth cilt bakım ürünleri markasının kurucusu; formüllerini oluşturan CEO ’su Klinik Cilt Bakımı Serisini 1993 yılında oluşturmuştur. Macaristan kökenli SPA sahipleri neslinden gelen Peter kanıtlanmış bilimsel araştırmalara dayanan özel formülleri ile kısa zamanda ünlenmiştir. Günümüz itibarıyla; Peter Thomas Roth Cilt Bakım Serisi yüzden fazla kapsamlı bir referans ile tüm dünyada satılmaktadır. Markanın pek çok formülü prestijli güzellik dergileri tarafından beğenilmekte ve ödüller almaktadırlar. Dermokozmetik nitelikte ürünleri mevcuttur.

Hemen Satın Al

Peter Thomas Roth ürünleri almak içn tıklayınız

Peter söz verdiği sorunları çözer;

MUCİZEVİ FORMÜLLER. İNANILMAZ SONUÇLAR.

Firmanın kurucusu; Yönetim Kurulu Başkanı ve formülatörü olarak eşi Noreen gibi firmasının her şeyiyle birebir ilgile- nen bir kişidir.

MARKANIN FELSEFESİ

The Peter Thomas Roth markasının felsefesi;

MUCİZEVİ FORMÜLLER İNANILMAZ SONUÇLAR’ dır.

Mucizevi Formüller

Peter Thomas Roth; mucizevi buluş formüllerinin yaratıcısı olarak dünya çapında bir ün yapmıştır. En etkili konsantrasyonlarda en etkili sonuçları vermesi için yer yüzeyindeki en iyi ve güçlü içerikleri araştırmaktadır. Sonuçta İŞE YARAYAN  ürünler elde edilmiş olmaktadır.

İnanılmaz Sonuçlar

Her ürün söz verdiğini yerine getirdiği için, hiç şüphesiz  Peter Thomas Roth güzellik yazarları, meşhur kişiler ve tüketiciler tarafından markaya bir tutku oluşturmuştur. Ödüllerin sayısını ve basında yer almanın genişliğinin her geçen gün artması ürünlerin sonuçlarının ne kadar gerçekçi olduğunun delilidir. Siz de kendiniz deneyerek bunu gözlemleyebilirsiniz.

Dermokozmetik ürünler sınıfında seçkin bir yere sahip olan bu ürünler özellikle Hilton SPA merkezlerinde kullanılması ile ünlü. Akne bakım serisi, anti-age serisi  dünya genelinde çok tercih ediliyor.

Peter Thomas Roth  Cilt Bakım Ürünleri Türkiye Online Satış noktası:

Peter Thomas Roth ürünleri nerede satılır? :  Dermoeczanem online dermokozmetik satış sitesinde bu ürünleri bulmanız mümkündür.

http://www.dermoeczanem.com/peter-thomas-roth

 

Cosmed Cilt Bakım Ürünleri

Yerli dermokozmetik Cosmed Cilt Bakım ürünleri

Bir çok yabancı dermokozmetik markasını severek kullanıyoruz. Ancak son yıllarda gerçekten övgüyü hak eden yerli dermokozmetik markaları da çoğalmaya başladı . Yerli dermokozmetik markalarının en önemlilerinden birisi de Cosmed Cilt Bakım ürünleri.  Cosmed cilt bakım ürünleri yerli olmakla beraber, ham madde ve ambalaj tedarikini Fransa’dan yapıyor. Yani Fransız markaları ile aynı kalitede ürün sunabiliyor demek yanlış olmaz.

Cosmed Cilt Bakım

Cosmed Türk malı dermokozmetik ürünleri

 

Ürün Adı [a-z] Fiyat Mart 2014
    Tüy Azaltıcı Serum 10mlx5 Adet    yeni ürün 41,60 TL
    Yenileyici Şampuan 200ml   yeni ürün 36,80 TL
   Canlandırıcı Saç Kremi 200ml    yeni ürün 28,40 TL
   Krem Peeling 75ml   yeni ürün 37,60 TL
    Akne Bakımı Temizleme Jeli 150ml    yeni ürün 26,40 TL
    Akne Bakımı Gündüz Kremi 50ml    yeni ürün 27,20 TL
    Tüy Azaltıcı Yüz Kremi 50 ml    yeni ürün 31,20 TL
    Güneş Koruyucu Yüz Kremi SPF 50 75 ml    yeni ürün 39,20 TL
   Cosmed Vanilyalı Nem Maskesi 5ml x20 Adet    yeni ürün 49,60 TL
    Yenileyici Serum 10ml x10 Adet    yeni ürün 55,20 TL
    Body Care Anti Selülit Losyon 150ml    yeni ürün 61,60 TL
    Yüz&Dekolte Yoğun Gündüz Kremi 50ml    yeni ürün 46,40 TL
   Cosmed Günlük Şampuan 300ml   yeni ürün 25,60 TL
   Cosmed Temizleme Jeli 150ml   yeni ürün 28,00 TL
    Revolution Göz Çevresi Bakım Kremi 15 ml    yeni ürün 52,00 TL
    Hair Reducing Tüy Azaltıcı Vücut Losyonu 150ml    yeni ürün 36,00 TL
   Cosmed Ultra Nemlendirici ve Besleyici Krem 40 ml    yeni ürün 28,00 TL
   Cosmed Akne Kontrol Jeli 20ml   yeni ürün 30,40 TL
    Anti Selülit Serum 10ml x10 Adet    yeni ürün 64,80 TL
   Cosmed Yüz Toniği 200ml   yeni ürün 32,00 TL
    Complete Benefit Arındırıcı Matlaştırıcı Temizleme jeli 150 ml   yeni ürün 30,40 TL
   Cosmed Temizleme Sütü 250ml   yeni ürün 30,40 TL
    Yüz&Dekolte Kırışıklığa Karşı Gece Kremi Spf15 50ml    yeni ürün 105,60 TL
   Cosmed Ayak Kremi 50ml   yeni ürün 20,80 TL
    Kepek Önleyici Şampuan 300ml    yeni ürün 28,00 TL
    Alight Dark Spot Reducer Brightening Cream 50ml    yeni ürün 71,20 TL
   Cosmed Complete Benefit Matlaştırıcı Dengeleyici Krem SPF 15 50ml   yeni ürün 33,60 TL
   Güneş Koruyucu Losyon SPF 30 150 ml    yeni ürün 41,60 TL
    Revolution Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi SPF15 50 ml    yeni ürün 97,02 TL
   Cosmed El Kremi 50ml   yeni ürün 15,20 TL

 

Markanın bu ürünlerine 3 al 2 öde kampanyası ile sahip olmak ve aynı zamanda indirimlerden yararlanmak için  Dermokozmetik Cosmed Ürünleri Sayfasını ziyaret edin .

 

 

Dermalogica Tıraş Serisi

Dermalogica Tıraş Yağı

Dermalogica Close Shave Oil

Dermalogica erkekler için tıraş serisi ürünleri

Erkeklerin günlük bir problemi “tıraş olmak”. Çoğu zaman bir zorunluluk olduğu için, bazen de gerçekten hoş görünmek ve kişisel tercih nedeni ile erkekler sakal traşı olurlar. Çok üzücüdür ki , tıraş esnasında ve sonrasında kullanılabilecek çok fazla dermokozmetik ürün yoktur. Dermalogica markası bu konuda ender markalardan biri olarak , erkeklerin tıraş öncesi ve sonrasında ciltlerini korumak amacı ile kullanabilecekleri geniş bir tıraş serisine sahip.

Dermalogica Daily Defense

Dermalogica Dailiy Defense Traş Serisi

Aslına bakılırsa tıraş olmak gerçekten çok yıpratıcı olabiliyor. Sakalı yumuşatmak ve kesme işlemine hazırlamak için cilde zarar vermeyen , hem cildi hem de sakal telini yumuşatan , kolayca kesilebilir ve kaygan hale getiren uygun bakım ürünleri kullanmak şart. Özen gösterilmeden yapılan tıraş sonrasında, ileri derecede tahriş, kıl dönmeleri, Devamını Okuyun

En iyi dermokozmetik hangisi

Dermokozmetik Ürün Seçimi

 

Dermalogica ürünleri

Dermalogica

Dermokozmetik ürünler , hem ar-ge çalışmaları hem  üretim ve formülasyon aşamaları açısından, hem de etkinlik açısından neredeyse ilaçlarla aynı kategoridedir diyebiliriz. Hatta ülkemizde dermokozmetik sayılıp eczanelerde ücretli olarak satılan bazı cilt ürünleri , kimi Avrupa ülkelerinde sağlık sigortaları tarafından ödenen ilaçlar olarak karşımıza çıkabilmekte.  Bu durum bildiğim kadarı ile Mustela , Avene, La Roche ve Noviderm markalarında mevcut. BU nedenle en iyi dermokozmetik hangisi diye bir sorunun doğru cevabı olamaz.  Ancak “Cildime uygun en iyi dermokozmetik ürün hangisidir?” sorusu cevap verilebilir bir soru olabilir.

Mustela

Mustela ürünleri

Tüm bu sebepler doğrultusunda dermokozmetik ürün seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı hususları bu yazımda dile getirmeye çalışacağım.

Cilt bakım ürünü seçiminde dikkat edilmesi gereken şeyler

1- Cildinizi iyi tanıyın

Uzman nezaretinde cilt analizi yaptırın. Cildinizin nem oranını, sebum yağ oranını, gözenek yapısını, keratin oranını öğrenin.  Çoğu zaman cildini yağlı zanneden kimseler, aslında çok nemsiz ve kuru cilde sahip olduklarının farkına varmazlar.

2- Mevsimlere ve ortama göre değişen ihtiyaçlarınızı belirleyin.

Cildinizin farklı mevsimlerde ve farklı ortamlarda gösterdiği tepkileri aklınızda tutun.  Ürün seçiminde cildinizin farklı zamanlarda farklı ihtiyaçları olduğunu asla unutmayın.

3-  Öncelikli beklentilerinizi  iyi düşünün.

Bazen birden çok cilt ya da saç problemi ile baş başa kalabiliriz. Tüm problemlerimizi tek bir ürün ile ya da tüm sorunları bir arada çözemeyiz.  Örneğin hem hassasiyet hem de leke problemi var ise, önce hassasiyetle ilgili cilt sorununu çözmek ve sonra cildin daha yüksek tolarensa kavuştuğu bir dönemde leke problemi ile ilgili ürünler kullanmalıyız.

4-  Bir ürünü kullanırken yan etkileri olabileceğini bilin

Dermokozmetik ürünler oldukça etkin formüllere sahiptirler. Bu etkinliklerin yanında bazı yan etkilerin olması son derece doğaldır. Herhangi bir olumsuz etki ya da hassasiyet ile karşılaşıldığında yapılması gereken şeyler konusunda uzmana ya da eczacınıza danışın. Ürün kullanım bilgilerini mutlaka okuyun.

5-  Her zaman uygun cilt temizleyici ürünler seçin.

Cilt bakımı  denildiğinde ilk adım uygun cilt temizliğidir.  Yanlış cilt temizleyici ürün kullanımı, cildinize hasar verebileceği gibi, yetersiz temizlik ise makyaj, bakım ürünleri ve doğal cilt salgılarının gözenekleri tıkamasına ve bakteri , üremesine sebep olabilir.

6- Pahalı dermokozmetik en iyi dermokozmetik markalar anlamına gelir yanılgısına kapılmayın

Ürünleri değerlendirirken  fiyatına göre değerlendirmeyin. Elbette marka değeri olan bir ürün daha fiyatlı olacaktır. Bu sizin için öncelikli tercih sebebi olmamalıdır. Sizin için en iyi dermokozmetik ihtiyaçlarınıza ve cilt tipinize en uygun olanıdır.

7-  Danışmanlık almadan kendi başınıza karar vermeyin.

Bu ürünler konusunda ant-age olsun, leke giderici kremler olsun, hatta şampuanlar, tümünde, mutlaka bir uzman görüşü alın. Ürünlerin aynı seride farklı cilt tiplerine göre farklı formülleri olabilir, örneğin bioderma sensibio serisi buna güzel bir örnektir.

 

Sonuç olarak dermokozmetik ürünler sıradan kremler şampuanlar gibi değerlendirilmemeli ve mutlaka ehil bir uzmandan destek alınmalıdır. Bu uzman cilt doktoru, eczacı ya da ürünler konusunda eğitim almış dermokozmetik uzmanı olablir.

 

 

 

 

 

 

 

Hedef Ecza Deposu Satış Etkinliği

Hedef Ecza Deposu 2013 Fırsat Günleri Satış etkinliği Antalya’da başladı

Hedef Ecza Deposu ve Vizyon Kozmetik tarafından organize edilen ve bir çok kozmetik, mama, ilaç firması ve ithalatçı firmaların destek verdiği 2013 yılının ilk fuar ve satış etkinliği Antalya Maritim Otel‘de başladı. Etkinlik 8-10 Mart, 15-17 Mart ve 22-24 Mart günlerinde farklı bölgelerden gelen eczacı ve eczane çalışanlarını misafir edecek.

Dermokozmetik Firmalarından Babe ürünlerinin Türkiye Distribütörü Optimer Sağlık Ürünleri firması da etkinliğe katılanlar arasında. Hedef Alliance grubu yöneticilerinden edindiğimiz bilgilere göre, bu yıl eczacıların etkinliğe olan ilgisi beklenenin çok üzerinde. Bu durumda eczacıların düşen ilaç fiyatları nedeniyle uğradıkları kayıpları ilaç dışı ürünlerle telafi etmeye çalışmalarının etkili olduğu düşünülüyor. Bilindiği üzere 2004 yılından bu yana devam eden ilaç fiyat düşüşleri 2011 ve 2012 yıllarında hızlanarak devam etmiş ve eczane ciroları ortalama %40 oranında tekrar düşmüştü. Türk Eczacıları Birliği’ne göre 5000 civarında eczanenin bu şekilde ayakta kalma şansı bulunmuyor.

Fırsat Günleri,  satış etkinlikleri gibi aktiviteler son 3 yıldır yapılmaya başlandı ve Ankara , Antalya ve İstanbul’da farklı dönemlerde gerçekleştirilmesi adeta gelenek haline geldi. Kısa süre sonra Selçuk Ecza deposunun da etkinlik gerçekleştirmesi beklenirken yaz sonunda aynı etkinliklerin İstanbul’da tekrarlanması planlanıyor.

Bioderma Ürünleri

Bioderma ürünleri

Bioderma Dermokozmetik ürünleri, ülkemizde son yıllarda yaygınlaşmakla beraber, Avrupa ve bir çok başka batı ülkesinde uzun yıllardır faaliyet gösteren oldukça köklü bir firmadır. Bioderma Dermatoloji Laboratuarı  20 yılı aşan bilimsel ve teknolojik birikimi ile sağlık çalışanlarına ve özellikle dermatoloji uzmanlarına , medikal dermatoloji alanında reçete edebilecekleri cilt , saç ve vücut bakım ürünleri geliştiriyor ve üretiyor.

Bioderma geçici ve yüzeysel çözüm girişimlerinin bir çok cilt sorununda  iyileştirici ve yardımcı bakım sağlamakta çok yetersiz kaldığı bilinci ile yola çıkmıştır. Bu nedenle her bir cilt problemini ve bizzat cilt tipini çok iyi inceleyen Bioderma, her cilt tipi ve her cilt problemi için spesifik ürünler üretmeyi ilke haline getirmiştir.  Bu doğrultuda, sektörde en geniş ürün çeşitliliğine sahip markalardan biri olmanın haklı gururunu taşıyan marka, Türkiye’de yaklaşık 13oo Eczane ile tüketiciye ulaşmaktadır.

Dermatolojik tedavi destek ürünlerinin yanı sıra, sağlıklı ciltlerin de günlük bakım ve korumaya ihtiyacı olduğunu unutmamak gerekir. Bu bilinçle yolan çıkan firma, güneş koruma ürünleri, bakım ürünleri, hijyen ürünleri ve çeşitli cilt bakım ürünleri de üretmektedir.

Bioderma Araştırma Laboratuarı

Yüksek nitelikli bilim adamları ve saygın bir operasyon ekibi  tarafından yönetilen bilimsel çalışmalar , INSERN yani  “Institut National de la Sante la Reccherce Medicale” yani  “Fransız Ulusal Sağlık Enstitüsü ve Tıp araştırmaları kurumu”  , CNRS “Centre Nationel de la Recherche Scientifique  yani “Ulusal Bilimsel Araştırma Merkezi”  ekipleri ile beraber çalışmalar ve yeni projeler yürütmektedirler.  Bu çalışmalar sayısız ürün gelişime hayat veren değerli akademik eserlere dönüşmüştür.  Bunlardan  bazıları :

 • Deterjan içermeyen ilk şampuan Node Fluid,
 •  İlk cilt temizleme suyu olan Sensibio H2O ve Sebium  H2O misel sularıdır.
 • Güneş ışınlarına karşı uzun dönemli koruma sağlayan ilk bio-aktif içerikli güneş filtreleri Photoderm güneş koruma ürünleri  ,
 • sebum kalitesini yükselterek akne tedavisine destek olan ilk ürün olan Sebium Akn ve
 • Cilt kızarıklığının temel etkenleri üzerine etki gösteren Sensibio Ar ve Rosactiv formülüdür.

 

Bioderma Gelişimi ve yenilikçiliği bir yönetim tarzı olarak belirlemesi sayesinde sağlık personelini , eczacıları, ve doktorları birer bilgi kaynağı  ve proje ortağı olarak görür. Tüketicileri dinlemek ve onların sorun ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmak gelişimin ve başarının en önemli unsurlarından birisidir. Cilt bakımı , dermatolojk çözümler ve sağlıklı güzellik alanında liderlik Bioderma markasının hedefidir.

 

Bioderma Markasının  başarı kriteri karlılık değil, toplum sağlığına ve dermatoloji bilimine katkı sağlamaktır.

Ülkemizde ve genel olarak tüm dünyada Eczaneler bir ticari işletme olmanın ötesinde halkın en çok müracaat ettiği ve ilk planda danışman olarak gördüğü en güvenilir meslek dallarından birisi konumundadır. Bu durumun bilinci ile hareket eden Bioderma , eczacılarla ve eczane çalışanları ile güvene dayalı bir iş birliği içerisinde çalışır. Eczacı ve eczane teknisyenleri Bioderma dermokozmetik cilt bakım  ürünleri konusunda yeterli donanım ve bilgiye sahiptirler. Firma güvencesi sayesinde her türlü sorun ve şikayette doğrudan yetkilidirler ve tüketici ile en yakın temas halinde olan partner olarak görülürler.

Bioderma ürünler 4 ana grupta toplanabilirler:

 • Yağlanmaya ve akneye eğilimli ciltler için ürünler : Sebium Serisi kremler, yıkama jelleri ve Sebium H20 miceller solusyon, Photoderm Mat serisi güneş koruyucular. Sebium Global krem ve Pore refiner gözenek düzenleyici ürünler gibi.
 1. Hassas ciltler için ürünler : Sensibio Serisi, Sensibio kremler, Maskeler , Sensibio H2O temizleme suyu, Sensibio DS foaming jel temizleme ürünü. DS krem, Sensibio Göz çevresi kremi gibi ürünler.
 2. Nemsiz Ciltler için ürünler: Bioderma Hydrabio serisi ürünler, Hydarbio nemlendirici kremler, Hydabio nemlendirici göz çevresi bakımı , maskeler ve temizleme ürünleri, hassas ciltler için güneş koruma ürünleri gibi.
 3. Atopik ciltler ve hassas cilt problemleri için kullanılan Bioderma Atoderm serisi ürünler, vücut yıkama ürünleri , vücut nemlendiricileri ve bakım ürünleri
 4. Saç bakım ürünleri, kepek problemi için şampuanlar, yatıştırıcı şampuanlar, Node deterjan içermeyen şampuanlar, yağlı ciltler ve sebore problemi için özel şampuanlar
 5. Bioderma Güneş ürünleri

En çok satılan Bioderma Ürünleri :

Bioderma Sebium Akn Krem ,  Bioderma Sebium Global, Bioderma Sebium Foaming , Bioderma Sensibio H2O, Bioderma Sensibio AR krem, Bioderma Sensibio Maske, Bioderma Matricium Serum , Bioderma Senibio Göz çevresi kremi

Kaynak : http://www.dermoeczanem.com/bioderma , hızlı ve güvenilir dermokozmetik satış sitesi dermoeczanem.com

Triderma Spot Wrinkle Erasing Anti-aging Kompleks

 

Triderma Spot Wrinkle Erasing Anti-aging Kompleks

Triderma kırışıklık ve akne izlerini yok edici krem

Triderma Spot and Wrinkle Erasing Cream

Triderma ürünlerine ait bu krem Yaşlılık lekeleri, kahverengi lekeler ve akne izlerinden kaynaklanan ton farklılıklarının görünümünü azaltmaya yardımcı olur. İnce çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Güçlü kimyasallar, soyucular olmaksızın hücre devir hızının arttırılmasına, daha yumuşak, aydınlık ve temiz bir cilt oluşmasına destek olur.

 

Triderma Spot and Wrinkle Erasing Cream  Kimlere önerilir?

Bu Triderma Krem Yaşlılık lekeleri, kahverengi lekeler ve akne izlerinden rahatsız olan kişilerle, ince çizgileri ve cilt kırışıklığı sorunu olan kişilere önerilir.

İçeriği

 • Kukui ve Macadamia Yağları zamansız yaşlanan cildi besler.
 • Sertifikalı AP4® Saf Organik Aloe cildi rahatlatır, sakinleştirir ve korur
 • Linoleik Asit cildi nemlendirir.
 • Yosun cildin kaybettiği mineralleri geri kazandırır ve cilde yoğun nem sağlar.
 • Misk Otu cildi korur ve besler.
 • Glukozamin HCL kollajeni korur ve hiperpigmentasyon oluşumunu baskılar.
 • Vitamin C ve E antioksidan özelliği ile serbest radikal hasarını engelleyerek cilt koruması sağlar.
 • Stabilize C vitamini ve bitkisel özler, zamansız yaşlanan ciltteki ton farklılıklarını aydınlatmaya yardımcı olur.
 • Hidrokinon ve Retin A içermez.
 • Komedojenik madde içermez.

Temiz cilde sabah, akşam uygulanır. Makyajdan ve güneş koruyucusundan önce ya da tek başına kullanılır.

Triderma MD’s Ürünleri hakkında detaylı bilgi ve kullanıcı yorumları, Triderma Ürünlerinin içerikleri, Triderma  Fiyatları ve online Satış Sitesi www.dermoeczanem.com sitesinde bulabilirsiniz.

Bu Ürünler hakkında detaylı bilgilere, kullanım şekillerine ve kullananıcı yorumlarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Triderma ürünleri ni en uygun ve ucuz fiyatlarla online olarak www.dermoeczanem.com dan sipariş verebilirsiniz.

Kaynak :

 

http://www.dermoeczanem.com/triderma-urunleri

 

 

Physicians Formula Makyaj

Physicians Formula Makyaj

Physicians Formula Mineral Makyaj

Physicians Formula Mineral Makyaj

Physicians Formula Mineral Makyaj Ürünleri

 

Mineral Makyaj ürünleri, doğal yapıları ve cilt uyumluluğu nedeni ile son yıllarda çok tercih edilen ürünler arasına girmişlerdir. Her biri dermatolojik olarak test edilmiş olan bu ürünleri güvenle kullanabilirsiniz. Sitemizde Jane iredale ve Physicians Formula Markalarının mineral makyaj ürünleri satılmaktadır.

(daha&helliip;)

Caudalie Divine Oil

Caudalie Divine Oil

Caudalie Divine Oil Çok amaçlı kuru yağ

Caudalie Divine Oil Çok amaçlı kuru yağ

CAUDALIE DIVINE OIL 100ml

Çabuk emilen bu çok amaçlı güzellik ve bakım ürünü, üzüm çekirdeği yağı, argan yağı, amber çiçeği yağı, susam yağı, üzüm çekirdeği polifenolleri ve shea yağı içeriği ile cildi besler ve onarır. Hindistan cevizi ekstresinden elde edilen bitkisel esterler ile cildi korur. Tek bir dokunuşla cilt yumuşar ve pürüzsüzleşir, saçlarınız ipeksi bir görünüm kazanır. Tüm vücut, yüz, boyun dekolte saçlar ve el bakımı için oldukça uygun bir üründür. Doğal hoş kokusunu beğeneceksiniz.

KULLANIM:
Tüm yıl boyunca kışın ya da yazın kullanılabilir. Güneş sonrası rahatlama amacıyla kullanım için idealdir.
98.8 oranında doğal içerikten oluşmaktadır.

Paraben, fenoksietanol, renklendirici ve mineral yağ içermez. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Menşei Fransadır

Tüm Caudalie ürünleri gibi  Caudalie Divine Oil Çok Amaçlı Kuru Yağ 100ml adlı ürünü de en hesaplı şekilde ve en hızlı gönderim ile www.dermoeczanem.com sitemizden alabilirsiniz. Dermoeczanem.com 20 yılı aşan mesleki tecrübe ve güven birikimi ile kurulmuştur.

http://www.dermoeczanem.com/caudalie

http://www.dermoeczanem.com/caudalie-divine-oil-cok-amacli-kuru-yag-100ml

Caudalie Ürünleri

Cilt dış dünyadaki serbest radikallerden çok çabuk etkilenen bir yapıya sahiptir. Bu hassas yapısı etkin ve düzenli şekilde bir bakım görmez ise zamanla deforme olarak görünüm kusurlarına maruz kalır.  Günümüz şartlarında başta stres ve çevresel koşullar, cildimizin olması gerekenden daha hızlı yaşlanmasına sebep olmakta. Dermokozmetik ürünler kullanarak bu olumsuz etkileri bertaraf etmek ve cildimizi erken yaşlanma etkilerinden korumak mümkün. Bunun için en uygun yollardan birisi de Caudalie Ürünleri gibi doğal kaynaklı etken maddeler kullanan dermokozmetik bakım ürünlerini seçmek.

Angelina Jolie, Jennifer Aniston gibi ünlüler aracılığı ile ismini duyurmuş olan Caudalie firması bunlardan biridir. Fransa’nın Paris kentinde ortaya çıkan Caudalie markası her türlü cilt kusuru ile etkili şekilde başa çıkabilmektedir. Özellikle anti aging ve cilt lekeleri sorunlarında uzman haline gelmiş marka doğal içeriklere sahiptir. Vinexpert ve Vinoperfect serisi büyük başarılar kazanmıştır.  Bütün Caudalie ürünleri içeriğinde üzüm çekirdeği ve asma yaprağı ekstreleri barındırmaktadır. Söz konusu cilt kusurlarına kesin çözüm üreten Caudalie ürünleri www.dermoeczanem.com sitesinde satılmaktadır.

Menu Title