Etiket: dermalogica ürünleri

Dermalogica Age Smart

Dermalogica Age Smart  Anti-age ürünler

Dermalogica , ABD’den ithal edilen seçkin bir selektif dermokozmetik markası. Dermalogica kullananlar bir daha asla vazgeçemiyor desek gerçekten haksız sayılmayız.  Zira internette dermalogica kullananların yorumlarına bakıldığında eğer doğru ürün kullanıyorlarsa memnun kalmayan yok diyebiliriz. Doğru ürün kullanıyorlarsa diyorum çünkü dermokozmetik ürünlerin hepsinde olduğu gibi cildinize ve cildinizin ihtiyaçlarına uygun ürün seçmediyseniz, yanlış dermokozmetik ürün kullanıyorsanız istenmeyen sonuçlarla karşılaşma ihtimaliniz yüksek demektir. Bunun nedeni dermokozmetik ürünlerin yoğun aktif maddeler içermesidir. Yanlış ürünler yan etkilere sebep olabilir. Bu nedenle mutlaka cildinizi ve cildinizin ihtiyaçlarını iyi bilerek , eczacı, doktor ya da dermokozmetik uzmanlarına danışarak ürün seçmenizde fayda vardır. Dermalogica ürünleri de bu şekilde değerlendirilmesi gereken ürünler içerisindedir.

Dermalogica Age Smart

Dermalogica Age Smart Antİ-age Ürünleri

DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

Dermalogica Ultracalming Serum

Dermalogica Ultracalming Serum

Dermalogica yatıştırıcı etkili cilt bakım serumu

Dermalogica Ultracalming Serum

Dermalogica Ultracalming Serum Concentrate 50 ml

 

Hassas ciltler için yatıştırıcı ve onarıcı bakım ürünü.

Amerika’da 1986 yılında İngiliz dermatolog Jane Wurvand tarafından yaratılan bir cilt bakım markası olan Dermalogica özellikle Amerika’da bulunan ve uygulanmasında oldukça güçlükler yaşatan ürünlere rakip olması amacı ile geliştirilmiştir.

 

Doğuşu bu şekilde olan marka Kaliforniya’da bulunan Marina Del Rey’de bulunan The International Derma Institute’de hem eğitim vermeye başlamış hem de uzman dermatologların eşliğinde alanında etkili cilt bakım                ürünleri geliştirmiştir. Devamını Okuyun

Dermalogica Daily Microfoliant

Dermalogica Daily Microfoliant

Günlük Kullanıma uygun yenileyici etkiye sahip , micro temizleyici granül

Dermalogica Daily Microfoliant

 

 

Tüm cilt tipleri için benzersiz pirinç bazlı enzim toz, cansız ve ölü tabakada mikro-eksfoliasyon yapar ve cilt yüzeyini pürüzsüzleştirip aydınlatır.

 

 

 

Dermalogica Daily Microfoliant 75gr

Özellik:

Benzersiz toz, su ile temas ettiğinde aktifleşir. Papain, Salisilik Asit ve Pirinç enzimleri ölü derileri mikro düzeyde temizlerken cildi yumuşatır ve aydınlatır. Aspergillus, Greyfurt ve Meyankökü’nden oluşan Cilt Aydınlatıcı Kompleks ton farklılıklarını dengelemeye yardımcı olur. Yeşil Çay, Gingko ve Kolloidal Yulaftan oluşan karışım cildi sakinleştirirken, daha temiz ve ferah bir cilt sağlar. Dermalogica markasının üstün bilimsel formülü sayesinde bu ürün toz olarak ambalajlanmakta. Bu sayede ürünün stabilitesi ve raf ömrü uzamakta. İçeriğindeki doğal temizleyici ve mikro soyucu enzimler hiç bozulmadan korunmakta. 

Kullanımı:

Yarım çay kaşığı Dermalogica Daily Microfoliant’ı nemli ellerinize alın ve su ile krem kıvamına gelene kadar köpürtün. Tüm yüze dairesel hareketlerle göz çevresini koruyarak uygulayın. Bir dakika kadar masaj yapın ve durulayın. Bu çok özel microfoliant temizleyici, hem günlük cilt temizliğinizi, hem de ihtiyaç duyulan ölü deri temizleme işini sizi için  hallederken, tahriş ve hassasiyete sebep olmuyor.
Devamını Okuyun!

Dermalogica

Dermalogica

 

Dermalogica Ürünleri

Dünya çapında oldukça farklı cilt bakım firmaları bulunmaktadır. Bunlardan biri de Dermalogica markasıdır. Amerika kökenli bir marka olan Dermalogica özellikle uygulanması zor cilt bakım uygulamalarını daha kolay hale getirebilmek için yapılan çalışmalar sonucu ortaya çıkmıştır. İngiliz Jane Wurvand tarafından yaratılan marka sağlıklı cilt prensibini temel alarak doğal içeriklere sahip ürünler geliştirmeyi hedeflemektedir.

  Bugün dermalogica ürünleri olarak çok etkili ve kolay uygulanabilir cilt temizleyicileri, nemlediriciler, Devamını Okuyun

Menu Title