Etiket: ddf

Ddf ve Jane İredale ile gezi

DDF ile Avrupa seyahati.

image

DDF, Jane İredale makyaj , Cumlaude Labs ve Strivectin markalarının Türkiye distribütörü Ross Pharma firması ile Avrupa seyahatinden bazı kareler paylaşıyoruz. Gezinin başlangıç noktası İtalya’nın önemli liman şehirlerinden Cenova.  Yukarıdaki kare Cenova’nın en önemli meydanlarından birisi. Bu şehir aynı zamanda Ligurya bölgesinin de başkenti. Şehirdeki yapıların neredeyse tamamı tarihi eserlerden oluşmakta ve taş işçiliğinin müthiş örneklerini sunmakta.

image

Yukarıdaki resim ise Marsilya limanında demirlemiş olan MSC Presioza gemisi.  Bu gemi 4000 civarında yolcu kapasitesi ve 1300 personeli ile yüzen bir şehir gibi. Yolcularına 5 yıldızlı bir oteli aratmazken, 1 hafta içerisinde eşya taşıma derdi olmadan tüm Akdeniz şehirlerini gezme fırsatı sunan eşsiz bir organizasyon.

Devamı için TIKLAYINIZ

DDF Leke giderici

DDF Discoloration Reversal Moisturizer 

DDF Leke Kremi

DDF Discoloration Reversal Nemlendirici

Ürün ismi: DDF Discoloration Reversal Moisturizer

Özet bilgi: tüm ciltlerin kullanımına uygun leke açıcı gece kremi

Marka:  DDF

Ürün hacmi : 30ml

Etki alanı: Leke açıcı, nemlendirme, antioksidan

Kullanıma uygun ciltler : Tüm ciltler, lekeli ciltler

DDF Online Eczane Satış :

http://www.dermoeczanem.com/ddf-discoloration-reversal-moisturizer-50-g%7C-indirimli-leke-giderici

DDF Discoloration Reversal Moisturizer ürün açıklaması:

Tüm ciltlerin kullanımına uygun olarak geliştirilen, DDF Leke giderici ,leke açıcı gece bakım kremidir.
Devamını Okuyun!

DDF Daily Protective Moisturizer Krem

DDF Daily Protective Moisturizer Krem

DDF Anti Age Gündüz Kremi

DDF Daily Protective Moisturizer Krem

Cildin canlı bir varlık olduğu düşünüldüğünde çeşitli ihtiyaçları olduğu aşikardır. Bu ihtiyaçlar içerisinde ise en çok ön plana çıkan bakım ve beslenmedir. Bu ihtiyaçları doğru şekilde gidermek ise cildin daha canlı ve güzel görünüme kavuşmasını sağlamanın yanında daha geç yaşlanmasına yardımcı olmaktadır. Bütün bu etkilerden bahsetmek için doğru cilt bakım ürünlerini tercih etmek şarttır. Özellikle cilt tipine uygun ürün ve ihtiyaca yönelik ürün tercihleri olmazsa olmazlardandır. Bunların farkında olan DDF markası çok özel ürünler geliştirerek farklı cilt kusurlarını derinlemesine çözüme kavuşturmayı hedeflemektedir. Bunun için 5 farklı ürün serisi geliştiren firma 1991 yılından bu yana bu alanda varlığını sürdürmektedir.

DDF markası ürün serilerinden birisi de Anti Aging Preventative yani yaşlanma etkilerini önleyici seri olarak bilinmektedir. Özellikle bu seride yer alan ürünler ile cilt yapısına etki ederek deformasyonu ve yaşlanmayı hızlandırıcı etkenleri minimize etmeyi hedeflemektedir. Beraberinde DDF Göz Çevresi bakım ürünlerinden size ugun olanını tercih etmenizi öneririz. Örneğin  Ddf Protective Eye Cream size uygun bir göz çevresi bakımı sağlar.

DDF Daily Protective Moisturizer Spf 15 yaşlanma etkilerini önleyici seri ürünlerinden biri olmakla beraber daha çok normalden kuruya eğilimli ve kuru ciltler için geliştirilmiş koruma özelliğine sahip bir nemlendiricidir. Özellikle ürün içeriğinde bulunan ve DDF ürünleri patenti ile üretilen Redox 2 anti oksidan kompleksi sayesinde yaşlanma etkileri ciddi şekilde minimize edilebilmektedir. Ayrıca güneşin cilt yüzeyinde var olan etkisi de ortadan kaldırılmaktadır.

DDF Daily Protective Moisturizer Spf 15 içeriğinde A vitamini, C vitamini, E vitamini, CoQ 10, genistein, çinko, pcynogenol, siyah üzüm çekirdeği, N acetyl sistein, gluthianone ve yeşil çaydan oluşan DDF Redox 2 kompleksi, shea butter, hyaluronik asit, panthenol, sodyum hyaluronat ve yeşil çay ekstresi bulunmaktadır. Shea butter ile etkili bir nemlendirici etkiye sahip olan ürün hyaluronik asit sayesinde cilt yapısının nem tutabilme kapasitesine direkt etki eder ve daha fazla nem depolayabilmesine olanak tanır. Panthenol etkili bir nemlendirici olmanın yanında hücre koruması ve yenilenmesinde de etkin şekilde görev alır. Sodyum hyaluronat bir başka nemlendirici bileşendir. Son olarak yeşil çay ekstresi ise güçlü anti oksidan özelliği sayesinde cildi kanser tehlikesine karşı güvenli şekilde korur. Ayrıca bütün bu bileşenlere ek olarak sahip olduğu octisalate, octocrylene, octinoxate ve çinko oksit ile güneşin UVA ve UVB ışınlarına karşı güçlü bir koruma sağlamaktadır.

DDF Daily Protective Moisturizer Spf 15 özellikle temiz cilt yüzeyine uygulanmalıdır. Göz bölgesi hariç yüz ve boyun bölgesine gün içerisinde istenilen sıklıkta hafif masaj eşliğine tatbik edilmesi istenilen etki için yeterli olmaktadır.

DDF Kullananlar   tarafından yapılan yorumlarda en çok beğenilen ürünlerden birisi olan bu ürün hakkında detaylı bilgiyi www.dermoeczanem.com sitesinde bulabilirsiniz.

DDF Serum

DDF Wrinkle Relax Serum

http://ddf-kullananlar.blogspot.com/2012/02/ddf-wrinkle-relax-serum.html

 

DDF Wrinkle Relax 15 ml tüm cilt tipleri için kullanıma uygun bir ürün olma özelliği taşımaktadır. İğnesiz ve cerrahi müdahale olmaksızın botox etkisi yaratan DDF Wrinkle Relax 15 ml sayesinde yaşlanma etkileri minimuma indirgenebilmektedir. Ürün kullanıma başlandıktan iki hafta sonra var olan kırışıklarda gözle görülür şekilde azalma meydana gelmektedir. 45 ve ya 60 günden sonra var olan kırışıkların en az yarısı giderilmiş olmaktadır. 60 günden sonra ise günde sadece bir kez kullanılarak elde edilen sonuçlar kalıcı hale dönüştürülmektedir.

DDF Satış Noktaları  yetkili eczane ve www.dermoeczanem.com de online satılmaktadır.

DDF Leke

DDF Leke giderici cilt bakım ürünleri

DDF Leke tedavisi

DDF Leke serisi ürünler

 

Leke tedavisine destek dermokozmetik ürünleri arasında en çok tercih edilenleri de DDF leke serisi ürünlerdir. Bu ürünlerin başlıcaları DDF Brightening Cleanser Temizleyici , DDF Dark Spot Minimizer Serum, DDF discoloration Reversal Moisturiser , DDF Erase Eye gel adlı ürünler olarak sayılabilir.

 

DDF Erase Eye Gel 14.2 gr Göz Çevresi 

Amerika’da 1991 yılında kurulmuş olan bu marka zaman içinde Procter & Gamble çatısı altına geçmiştir. Bu değişim beraberinde markanın ürünlerinde de kendini göstererek son derece etkili ve özel ürünler ortaya çıkmıştır. (daha&helliip;)

Ddf Wrinkle Resist Pore Minimizer

Ddf Wrinkle Resist Pore Minimizer

DDF Wrinkle Resist Plus Pore Minimizer 50ml Bakım Serumu

DDF Gözenek sıkılaştırıcı bakım serumu

DDF Wrinkle Resist Plus Pore Minimizer

Cilt canlı bir organdır. Bu nedenle çeşitli gereksinimleri  vardır. En başta etkili ve doğru bir bakım gereklidir . Bu amaç için üretilmiş birçok cilt bakım ürünü bulunmakla birlikte bu alanda önde gelen üreticilerden biri de DDF ürünlerini geliştiren Proctle&Gamble firmasıdır. Aslında DDF markası 1991 yılında Newyork’un önde gelen dermatologlarından olan Dr. Howard Sobel tarafından yaratılmıştır. Fakat daha sonra 2008 yılında Proctle&Gamble firması DDF’yi satın alarak üretime devam etmiştir.

DDF ürünleri içerisinde farklı cilt tiplerine yönelik hazırlanmış ürünler bulunmaktadır. Bu sayede farklı DDF ürün kategorileri geliştirilmiştir. Anti Aging Preventative de markanın yaşlanma etkilerini önleyici olmak üzere geliştirdiği seri olarak bilinmektedir. DDF Wrinkle Resist Plus Pore Minimizer 50ml Bakım Serumu ise bu serinin etkin ürünlerinden biridir.

DDF Wrinkle Resist Plus Pore Minimizer 50ml Bakım Serumu genel olarak yağlı ciltlerde fazla sebum salgısının etkisi altında sıkılığını kaybeden gözenekleri sıkılaştırıcı sabah serumudur. Özellikle normalden  yağlıya eğilimli, yağlı ve gözenekli ciltlerde gözenekleri sıkılaştırmanın yanında cilt yapısının yenilenme sürecini hızlandıran ürün aynı zamanda yaşlanma belirtisi olan çizgilerin minimize edilmesinde önemli rol oynayarak anti aging etkisini de kanıtlamaktadır. DDF Wrinkle Resist Plus Pore Minimizer 50ml  bakım serumu içermiş olduğu nemlendirici özellikli etken maddeler sayesinde cildin kurumasına da izin vermez. İçerdiği antioksidanlar sayesinde cildin doğal yapısını sağlamlaştırıcı etkiye sahiptir.

DDF Wrinkle Resist Plus Pore Minimizer 50ml Bakım Serumu içeriğinde vitamin + peptid kompleksi ( palmitoly pentapeptide-4 ), silikon elastomerleri ve renkli pigmentler, vitamin B5 ve gliserin karışımı, sodyum hyaluronate, vitamin E ve panthenol bulunmaktadır. Vitamin + peptid kompleksi ( palmitoly pentapeptide-4 ) sayesinde cildin kolajen üretimini tetikleyen ürün silikon elastomerleri ve renkli pigmentler sayesinde cildin pürüzsüz ve gözeneksiz bir yapıya sahip olmasını sağlar. Vitamin B5 ve gliserin karışımı ise cilde nem verir. Sodyum hyaluronate da başka bir nemlendirici bileşiğidir. Antioksidan özelliği bulunan vitamin E yardımı ile serbest radikallerin zararlarını önlemeye yardım eder. Panthenol  ise cildi nemlendirir, korur ve hücre yenilenmesinde rol alır.

DDF Wrinkle Resist Plus Pore Minimizer 50ml Cilt Bakım Serumu özellikle sabahları daha önceden temizlenmiş cilt yüzeyine uygulanmalıdır. Göz çevresine gelmemesine dikkat edilmelidir. İyi bir makyaj tabanı oluşturan ürün nemlendirici olarak da etkili olmaktadır.

Tüm DDF ürünlerini http://www.dermoeczanem.com/?kategori-10-DDF-Urunleri.html   adresinden satın alabilirsiniz.

Ddf Advanced Firming Cream

Ddf Advanced Firming Cream

DDF Advanced Firming Cream

DDF Advanced Firming Cream

DDF Advanced Firming Cream

 

Amerika’nın New york şehrinde uzman dermatolog Dr. Howard Sobel tarafından 1991 yılında üretilmeye başlanılan DDF markası özellikle cilt bakımı konusunda göstermiş olduğu üstün başarılarından sonra 2008 yılında sanayi devi olan Procter & Gamble firması tarafından transfer edilmiştir. Bu tarihten itibaren etki mekanizmasını daha da genişleten marka özellikle özel cilt sorunlarına yönelik çalışmalara imza atmıştır. Bu sayede DDF marka cilt bakım ürünleri kendi içinde çeşitli ürün serilerine ayrılmıştır.

Bu seriler arasında bulunan Aging Restorative yani yaşlanma etkilerini onarıcı seri özellikle çeşitli etkenler sonucu zamanından daha erken yaşlanan cilt yapılarına eski formunu geri kazandırmak amacı ile geliştirilmektedir. DDF Advanced Firming Eye Cream de seri içerisinde yer alan etkili ürün çeşitlerinden biridir. (daha&helliip;)

DDF Ürünleri

DDF

DDF Dermokozmetik Cilt bakım ürünleri , Amerika Birleik Devletleri’nin seçkin markalarından biridir.

Yapı ve özellik olarak canlı ve zengin bir yapısı olan cilt dış etken ve olumsuz yaşam koşullarından da etkilenmektedir. Cildin bu olumsuz etkilerden, etkilenmemesi için gereken önlem alınmaması halinde yaşlı ve yıpranmış bir cilt yapısı oluşumundan kurtulmak imkansız hale gelebilir. Bu da dış görünüşümüzü etkileyerek, insanların kendine olan güvenini azaltabilir. Haliyle tüm yaşamamıza sirayet ederek, yaşamı olumsuz etkileyebilir.

Sağlıklı cilde sahip olmak isteyen kişilerin, birçok cilt bakım ürününden destek alması mümkündür. Fakat DDF markası kendini bu alanda kanıtlamış bir markaya ait ürün grubudur. Amerika Birleşik Devletleri ‘nde ” USA ” geliştirilen bu ürün, cildin dış etken ve olumsuz koşulların ciltte ortaya çıkardığı olumsuz etkilerden kurtulmak için önemli bir markadır.

DDF tescillenmiş bir ürün olup, dermatologlarca kanıtlamış bir etkiye sahiptir. Bu sayfamızdan DDF nerede satılıyor? Sorusuna yanıt alabilir, ddf ürünleri kullananlar hakkında bilgi toplayabilir, DDF Ürünleri ‘nin nasıl bir etkiye sahip olduğunu öğrenebilirsiniz. Bunun yanı sıra ürün detay kısımlarındaki yorum bölümden, DDF ürünleri yorumlarına ulaşabilir, DDF ürünlerine en ucuz fiyatlarla sahip olabilirsiniz. DDF ürünleri satan dermoeczanem.com sitemizden bu ürün hakkında bilgi ve kullanıcı yorumlarını okuyup ürün hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Öne çıkan bazı DDF Ürünleri şunlardır :

Aralık 2012 Ürün Fiyatları

 DDF Ürünleri    Ddf Ultra-Lite Oil Free Mousturizing Dew Spf 15 | indirimli    135,20 TL   Stoklarımızda
 DDF Ürünleri    Ddf Sensitive Nourishing Eye Cream | İndirimli göz çevresi bakımı    135,20 TL   Stoklarımızda
 DDF Ürünleri    Ddf Sensitive Skin Cleansing Gel 177 ml | İndirimli Cilt temizleme ürünü   103,20 TL   Stoklarımızda
 DDF Ürünleri    Ddf Aloe Toning Complex 250 ml | İndirimli ürün     127,20 TL   Stoklarımızda
 DDF Ürünleri    Ddf Revolve 400X Cilt Bakım Cihazı     319,20 TL   Stoklarımızda
 DDF Ürünleri    Ddf Revolve 400X Refill Kit (yedek)     167,20 TL   Stoklarımızda
 DDF Ürünleri    Ddf Restoring Night Serum 25ml | İndirimli gece serumu    287,20 TL   Stoklarımızda
 DDF Ürünleri    Ddf Protective Eye Cream sPF 15 | İndirimli göz çevresi kremi    151,20 TL   Stoklarımızda
 DDF Ürünleri    Ddf Pro-Retinol Energizing Moisturizer 48 g | İndirimli cilt yenileyici    287,20 TL   Stoklarımızda
 DDF Ürünleri    DDF Non Drying Gentle 177 ml indirimli cilt temizleme ürünü    95,20 TL   Stoklarımızda
 DDF Ürünleri    DDF Erase Eye Gel 14.2 g göz çevresi     159,20 TL   Stoklarımızda
 DDF Ürünleri    DDF Discoloration Reversal Moisturizer Hediyeli     220,80 TL   Stoklarımızda
 DDF Ürünleri    DDF Discoloration Reversal-Pod Hediyeli leke ürünü     265,20 TL   Stoklarımızda
 DDF Ürünleri    DDF Discoloration Reversal Moisturizer 48 g| İndirimli Leke Giderici    191,20 TL   Stoklarımızda
 DDF Ürünleri    DDF Discoloration Reversal 28 POD | İndirimli leke gidirici    223,20 TL   Stoklarımızda
 DDF Ürünleri    DDF Daily Protective Moisturizer SPF15 | İndirimli anti-aging ürünü    127,20 TL   Stoklarımızda
 DDF Ürünleri    Ddf Advanced Moisture Defense Spf 15| İndirimli nemlendirici    319,20 TL   Stoklarımızda
 DDF Ürünleri    Ddf Advanced Firming Cream 1.7OZ | İndirimli sıkılaştırıcı krem    399,20 TL   Stoklarımızda
 DDF Ürünleri    DDF Sulfur Therapeutic Mask | İndirimli Kükürt Maskesi    119,20 TL Tükendi
 DDF Ürünleri    DDF Mattifying Oil Control UV Moisturizer SPF 15 | İndirimli Matlaştırıcı krem     124,02 TL   Stoklarımızda
 DDF Ürünleri    DDF Acne Control Treatment Salicylic Acne Medication Silvilce Tedavisi | İndirimli Acne Ürünü     135,20 TL   Stoklarımızda
 DDF Ürünleri    DDF Blemish Foaming Cleanser | İndirimli Cilt Temizleyici    95,20 TL   Stoklarımızda
 DDF Ürünleri    DDF Glycolic 10% Exfoliating Oil Control Gel | İndirimli yağ dengeleyici jel    119,20 TL   Stoklarımızd

DDF ürünleri ve diğer ünlü dermokozmetik markalar hakkında detaylı bilgi ve içerikleri www.dermoeczanem.com sitesinde bulabilirsiniz. DDF ürünlerini demoeczanem sitesinden indirimli ve 3 al 2 öde kampanyası dahilinde satın alabilirsiniz.

Menu Title