Etiket: bioderma satış

Bioderma Sebium

Bioderma Sebium Yağlı ciltler için Ürünler

Bioderma Sebium Foaming Gel 

Cilt bakımı denildiğinde akla ilk olarak Fransız ürünleri gelmekle birlikte bunlardan öne çıkanları arasında bioderma firması gelmektedir. Merkez üssü Fransa’da bulunan firma oldukça profesyonel çalışma tarzı ile taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanmaktadır. Zira kendi laboratuarlarında uzman dermatologlar ile beraber kurumsal araştırma merkezlerinin uzmanları ile eş zamanlı çalışmalar yürütmektedirler. Bu sayede her türlü cilt tipi için ideal çözümler geliştirebilmektedirler.

Her türlü cilt yapısı için farklı bir ürün ağına sahip olan marka yağlı ve akneli cilt tipleri için Sebium serisini geliştirmiştir. Bu seri içerisinde bulunan Bioderma Sebium Foaming Gel ise karma ve yağlı cilt tiplerinde günlük kullanıma yönelik olarak tasarlanmış, deterjan benzer içeriğe sahip olmayan likit temizleyici üründür.

Bioderma Sebium Foaming Gel içeriğinde water, sodium cocoamphoacetate, sodium laureth sulfate, peg-200 hydrogenated glyceryl palmate, peg-40 glyceryl cocoate, disodium edta, citric acid, zinc sulfate, sodium coceth sulfate, peg-7 glyceryl cocoate, copper sulfate, ginkgo biloba extract, sodium chloride, xylitol, fructooligosaccharides, mannitol, rhamnose, sodium hydroxide, propylene glycol, sodium methylparaben, sodium propylparaben, fragrance barındırmaktadır.

Renklendirici içermeyen ve non komedojenik yapıda olan bioderma sebium foaming Gel cildi derinlemesine temizlemenin yanında özellikle bayanlar için ideal bir makyaj çıkarıcıdır. Sabun bileşimi bulunmayan ürün bu özelliği sayesinde cildin hipolipidik katmanı ile uyum içerisinde çalışmaktadır. İçerdiği etkin çinko glukonat sayesinde sebum salgısını kontrol altında tutarak güçlü temizleme özelliğinin yanında cildi koruyucu etki de gösterir. Ayrıca cilt yüzeyini kurutmaz.

Bioderma Sebium Foaming Gel daha önceden nemlendirilmiş yüz bölgesi üzerine uygulanır. Uygulama ardından cilt iyice durulanmalıdır. Sonrasında ise yumuşakça kurulama işlemi gerçekleştirilmelidir. Sabah ve akşam  günde iki kez bioderma sebium Foaming Gel ile ihtiyaç duyulan temizleme fazlası ile gerçekleştirilmiş olunur.

 Özellik:

Sebum düzenleyici Fluidactiv kompleksi sayesinde yağ sekresyonun azalmasına yardımcı olur ve cildi arındırarak nazikçe temizler. Yağ dengesinin düzenlenmesine destek olur. Sabun içermez. Yüksek bir yüz ve göz toleransına sahiptir. Komedojenik değildir.

Kullanım Şekli: 

Nemli cilde uygulayarak köpürtülür. İyice durulandıktan sonra nazikçe kurulanır. Sabah ve akşam kullanılabilir.

 İçerik: 

Aqua/Water/EAU, Sodıum Cocoamphoacetate, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, PEG-40 Glyceryl Cocoate, Dısodıum EDTA, Mannıtol, Xylıtol, Rhamnose, Gınkgo Bılabo Leaf Extract, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Cıtrıc Acid, Sodıum Chloride, Sodıum Hydroxıde, Propylene Glycol, Fragrance (Parfum). [BI 418V5].

Bioderma ürünleri Türkiye’de 1000’i aşkın eczanede satılmaktadır .

Kaynak :  www.bioderma.com.tr 

www.bioderma.com

Bioderma Kullananlar ve yorumları : http://bioderma-urunleri.blogspot.com/ 

Bioderma Cilt Bakım ürünleri kullananlar www.dermoeczanem.com sitesine yorum ekleyebilirler.

Bioderma Sensibio H2o

 

Bioderma Sensibio H2O 500ml

Sensibio H2O

Bioderma Sensibio H2O

Bioderma Sensibio H2o  cilt ve makyaj temizleme suyu, hassas ciltlere uygun ve tüm ciltlerce kullanılabilecek mükemmel bir miseller temizleme ürünü.

Hassas ciltler için lipid tabakasını koruyucu, yüz temizleme solüsyonudur.
Kullanımı: Bir pamuk parçasını solüsyonla ıslatınız ve yüzünüzü veya makyajınızı temizleyiniz. Cildinizdeki ölü hücreleri , biriken fazla keratini uzaklaştırmak için en hassas ciltlerde dahi mükemmel sonuç veren harika bir temizleme ürünüdür.

Özellikle kaliteli bir pamukla uygulandığında pamuk liflerinin de yardımı ile cildinizi adeta keselemiş oluyorsunuz. Buna rağmen en hassas ciltlerde bile hiç bir olumsuz tepki gözlenmiyor. Cildiniz berrak, pürüzsüz ve tertemiz bir görünüme kavuşuyor. Bioderma Sensibio serisi ürünler , Sensibio AR kızarıklık karşıtı krem, Sensibio Maske, Sensibio Foaming köpük temizleyici, Sensibio Forte krem, Sensibio DS krem ve H2o temizleme suyudur.

Göze uygulandığında su ile durulanmalı, gözler haricinde kullanıldığında yıkama gerektirmez. Günde 1 veya 2 kez uygulayınız. (daha&helliip;)

Bioderma

Bioderma Ürünleri

Bioderma Ürünleri

Bioderma

Bioderma Ürünleri

Cilt vücudumuzu sarmalayan organımızdır. 3 tabakadan oluşmakla beraber her tabaka kendi içinde görevlere sahiptir. Her tabakanın görevlerini düzenli şekilde yerine getirmesi sayesinde cilt kusursuz şekilde görevlerini tamamlayabilmektedir. Ancak her tabakanın çeşitli beslenme ve bakım ihtiyaçları bulunmaktadır. Bu bakım ve beslenme doğru şekilde sağlanamazsa belirli bir süre sonra cilt görevlerinde aksaklıklar göstermeye başlar. Ardından şeklinde bozulmalar meydan gelir.

Bu oluşumlara izin vermemek adına cilt yapısına uygun ve düzenli bir bakım şarttır. Bunun farkında olan Bioderma firması ise uzman dermatologlar eşliğinde her cilt tipini ayrıntılı şekilde analiz ederek ihtiyaçlarına yönelik özel bakım ürünleri geliştirmiştir.Bütün bioderma ürünleri Fransa’nın Lyon kentindeki  laboratuarlarında geliştirilmekle beraber ülkemizde  Bioderma Sensibio H2O, Bioderma Sebium akn, bioderma serum, bioderma krem gibi ürünlere www.dermoeczanem.com sitesinden rahatlıkla ulaşılabilmektedir.

(daha&helliip;)

Menu Title