Etiket: bioderma kullananlar

Bioderma Sensibio

Bioderma Sensibio Serisi Cilt Bakım Ürünleri

Bioderma Sensibio H2O 500ml

Bioderma H2O Temizleme suyu

Bioderma Sensibio h2o

 

Sensibio h2o

Hassas ciltler için durulama gerektirmeyen temizleyici,makyaj çıkarıcı ve yatıştırmaya yardımcı misel solüsyon

Bioderma Sensibio H2O 500ml

Hassas ciltler için lipid tabakasını koruyucu, yüz temizleme solüsyonudur.
Kullanımı: Bir pamuk parçasını solüsyonla ıslatınız ve yüzünüzü veya makyajınızı temizleyiniz. Göze uygulandığında su ile durulanmalı, gözler haricinde kullanıldığında yıkama gerektirmez. Günde 1 veya 2 kez uygulayınız. Makyaj temizliği için harika bir üründür. Özellikle hassas göz çevresi için idealdir.

Kaynak : http://www.dermoeczanem.com/catinfo.asp?src=bioderma+sensibio&imageField2.x=0&imageField2.y=0

Özellik:

* Sensibio H2O misel solüsyon hassas ciltlerin günlük temizliğini gerçekleştirir ve makyajı temizler.
* İçeriğindeki miseller kirlerin mikro emülsiyonunu gerçekleştirirken, Cilt dengesinin korunmasına destek olur. Yatıştırıcı aktif ajanların sayesinde cilt temizliği  sonrasında oluşabilecek tahrişi önlemede etkilidir.Kullanım Şekli:

Videoda görüldüğü şekilde Bioderma Sensibio h2o ile ıslatılmış pamuk yardımı ile yüzünüzdeki boyunuzaki ve göz çevrenizdeki alanları nazik hareketlerle temizleyiniz.

Bir pamuk parçası yardımıyla cilt temizlenir ve/veya makyaj çıkarılır. Sonrasında cilt nazikçe krulanır.

İçerik:

Water (Aqua), PEG-6 Caprylıc/Caprıc Glycerides, Cucumıs Satıvus (Cucumber) Fruıt Extract, Mannıtol, Xylıtol, Rhamnose, Fructoolıgosaccharides, Propylene Glycol, Dısodım EDTA, Cetrımonıum Bromıde.

Bioderma Markalı Ürünler hakkında detaylı bilgilere, kullanım şekillerine ve kullananıcı yorumlarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Bioderma Ürünlerini en uygun ve ucuz fiyatlarla online olarak dermoeczanem.com dan sipariş verebilirsiniz.

Kaynak :  http://www.dermoeczanem.com/Bioderma

 

Bioderma Sebium

Bioderma Sebium Yağlı ciltler için Ürünler

Bioderma Sebium Foaming Gel 

Cilt bakımı denildiğinde akla ilk olarak Fransız ürünleri gelmekle birlikte bunlardan öne çıkanları arasında bioderma firması gelmektedir. Merkez üssü Fransa’da bulunan firma oldukça profesyonel çalışma tarzı ile taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanmaktadır. Zira kendi laboratuarlarında uzman dermatologlar ile beraber kurumsal araştırma merkezlerinin uzmanları ile eş zamanlı çalışmalar yürütmektedirler. Bu sayede her türlü cilt tipi için ideal çözümler geliştirebilmektedirler.

Her türlü cilt yapısı için farklı bir ürün ağına sahip olan marka yağlı ve akneli cilt tipleri için Sebium serisini geliştirmiştir. Bu seri içerisinde bulunan Bioderma Sebium Foaming Gel ise karma ve yağlı cilt tiplerinde günlük kullanıma yönelik olarak tasarlanmış, deterjan benzer içeriğe sahip olmayan likit temizleyici üründür.

Bioderma Sebium Foaming Gel içeriğinde water, sodium cocoamphoacetate, sodium laureth sulfate, peg-200 hydrogenated glyceryl palmate, peg-40 glyceryl cocoate, disodium edta, citric acid, zinc sulfate, sodium coceth sulfate, peg-7 glyceryl cocoate, copper sulfate, ginkgo biloba extract, sodium chloride, xylitol, fructooligosaccharides, mannitol, rhamnose, sodium hydroxide, propylene glycol, sodium methylparaben, sodium propylparaben, fragrance barındırmaktadır.

Renklendirici içermeyen ve non komedojenik yapıda olan bioderma sebium foaming Gel cildi derinlemesine temizlemenin yanında özellikle bayanlar için ideal bir makyaj çıkarıcıdır. Sabun bileşimi bulunmayan ürün bu özelliği sayesinde cildin hipolipidik katmanı ile uyum içerisinde çalışmaktadır. İçerdiği etkin çinko glukonat sayesinde sebum salgısını kontrol altında tutarak güçlü temizleme özelliğinin yanında cildi koruyucu etki de gösterir. Ayrıca cilt yüzeyini kurutmaz.

Bioderma Sebium Foaming Gel daha önceden nemlendirilmiş yüz bölgesi üzerine uygulanır. Uygulama ardından cilt iyice durulanmalıdır. Sonrasında ise yumuşakça kurulama işlemi gerçekleştirilmelidir. Sabah ve akşam  günde iki kez bioderma sebium Foaming Gel ile ihtiyaç duyulan temizleme fazlası ile gerçekleştirilmiş olunur.

 Özellik:

Sebum düzenleyici Fluidactiv kompleksi sayesinde yağ sekresyonun azalmasına yardımcı olur ve cildi arındırarak nazikçe temizler. Yağ dengesinin düzenlenmesine destek olur. Sabun içermez. Yüksek bir yüz ve göz toleransına sahiptir. Komedojenik değildir.

Kullanım Şekli: 

Nemli cilde uygulayarak köpürtülür. İyice durulandıktan sonra nazikçe kurulanır. Sabah ve akşam kullanılabilir.

 İçerik: 

Aqua/Water/EAU, Sodıum Cocoamphoacetate, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, PEG-40 Glyceryl Cocoate, Dısodıum EDTA, Mannıtol, Xylıtol, Rhamnose, Gınkgo Bılabo Leaf Extract, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Cıtrıc Acid, Sodıum Chloride, Sodıum Hydroxıde, Propylene Glycol, Fragrance (Parfum). [BI 418V5].

Bioderma ürünleri Türkiye’de 1000’i aşkın eczanede satılmaktadır .

Kaynak :  www.bioderma.com.tr 

www.bioderma.com

Bioderma Kullananlar ve yorumları : http://bioderma-urunleri.blogspot.com/ 

Bioderma Cilt Bakım ürünleri kullananlar www.dermoeczanem.com sitesine yorum ekleyebilirler.

Bioderma Sensibio H2o

 

Bioderma Sensibio H2O 500ml

Sensibio H2O

Bioderma Sensibio H2O

Bioderma Sensibio H2o  cilt ve makyaj temizleme suyu, hassas ciltlere uygun ve tüm ciltlerce kullanılabilecek mükemmel bir miseller temizleme ürünü.

Hassas ciltler için lipid tabakasını koruyucu, yüz temizleme solüsyonudur.
Kullanımı: Bir pamuk parçasını solüsyonla ıslatınız ve yüzünüzü veya makyajınızı temizleyiniz. Cildinizdeki ölü hücreleri , biriken fazla keratini uzaklaştırmak için en hassas ciltlerde dahi mükemmel sonuç veren harika bir temizleme ürünüdür.

Özellikle kaliteli bir pamukla uygulandığında pamuk liflerinin de yardımı ile cildinizi adeta keselemiş oluyorsunuz. Buna rağmen en hassas ciltlerde bile hiç bir olumsuz tepki gözlenmiyor. Cildiniz berrak, pürüzsüz ve tertemiz bir görünüme kavuşuyor. Bioderma Sensibio serisi ürünler , Sensibio AR kızarıklık karşıtı krem, Sensibio Maske, Sensibio Foaming köpük temizleyici, Sensibio Forte krem, Sensibio DS krem ve H2o temizleme suyudur.

Göze uygulandığında su ile durulanmalı, gözler haricinde kullanıldığında yıkama gerektirmez. Günde 1 veya 2 kez uygulayınız. (daha&helliip;)

Bioderma Sebium

Bioderma Sebium

Bioderma Sebium Akn

Bioderma Sebium

 

Bioderma Sebium Akn

Siyah nokta eğimli ciltler için sivilcelerin (aknelerin) ve siyah noktaların giderilmesine destek olan günlük bakım kremi.

 

 

 

 

Bioderma Sebium Akn Cream 30 ml

         Bioderma markası cilt bakımı konusunda insanların ihtiyaç duydukları çok çeşitli ürünlere sahip gelişmiş bir firmadır. Merkezi Fransa’nın Lyon kentinde bulunan Bioderma Dermatolojik laboratuarlarında konusunda uzman dermatologlar her gün yeni ürünler geliştirmektedirler. Bu sayede insanlar cilt bakımı sırasında ihtiyaç duyabilecekleri her türlü ürüne sahip olabilmektedirler.

        Bütün cilt tiplerinine uygun bakım ürünleri üreten marka çok geniş bir ürün ağına sahiptir. Bioderma Sebium Akn Cream de markanın en önemli ürünlerinden biridir. Bioderma Sebium Akn Cream büyük oranda siyah nokta eğilimine sahip cilt tipine sahip bireylerde günlük arındırıcı özellikleri bulunan  bir üründür. Düzenli bakım yapılmayan ciltlerde siyah nokta ve akne oluşumu daha sık ve şiddetli olur.

       Komedojenik olmayan yapısı bulunan bioderma sebium akn Cream içerdiği Fluidactiv kompleksi etkisi ile cilt yüzeyindeki sebum kalitesinin yükseltilmesine destek olmaktadır. Ayrıca akne ve siyah noktaların da başarılı şekilde giderilmesini sağlamaktadır. Özellikle çinko glukonat içeriğinin etkisi ile ciltteki sebum miktarını dengeleyen ürün AHA esterleri ve salisilik asit bileşenleri ile cildi yenileyici özellik de göstermektedir. 

      Bioderma Sebium Akn Cream daha önceden temizlenmiş cilt yüzeyine günde bir ve ya iki kez uygulanmalıdır. Ayrıca makyaj uygulamalarında çok başarılı bir taban özelliğine de sahiptir.  

      Bioderma Sebium Akn Cream sayesinde özellikle ergenlik döneminde söz konusu sorunları yaşayan bireylerin günlük bakımı etkili şekilde gerçekleştirebilirler. Sonuç olarak cildinde herhangi bir sorunu bulunmayan bireylerin psikolojik olarak da sorun yaşaması engellenmiş olur. 

  Özellik:

 * Sebium AKN içeriğindeki patentli yağ düzenleyici kompleks Fluidactive ile sebum kalitesinin ve dengesinin düzenlemesine yardımcı olur. Böylece lekelerin ve siyah noktaların ve oluşumunun yavaşlatılmasına katkıda bulunur.

* Sebium AKN lekelere neden olan, bazende dermatolojik tedaviye direnç gösteren mikroorganizmaların ve aknelerin çogalmalarını engellemeye yardımcı olur.

*  Kerato düzenleyici aktif içeriği sayesinde cilt gözeneklerini derinlemesine temizler, cilt kusurlarını gidermeye yardımcı olur.

 Kullanım Şekli:

Sebium H2O ya da Sebium Foaming Gel ile önceden temizlenmiş cilde günde 1 ve ya 2 göz bölgesine gelmeyecek şekilde uygulanabilir. Mükemmel bir makyaj tabanıdır.

  İçerik:

Bioderma Sebium Akn Cream bileşiminde :

water, di-c12-13 alkil malate, c12-13 alkyl laktate, dipropilene glycol, alum. starch octenilsuccinate, glycerin, ptfe, salicylic acid, xylitol, zinc gluconate, arachidyl alcohol, glyceryl stearate, peg-100 stearate, caprylic/capric triglyceride, laminaria ochroleuca extract, glycyrrhetinic acid, mannitol, ginkgo biloba extract, fructooligosaccharides, rhamnose, behenyl alcohol, polyacrylamide, sodium hydroxide, arachidyl glucoside, c13-14 isoparaffin, xanthan gum, propylene glycol, laureth-7, dodecyl gallate, fragrance bulunmaktadır.

Kaynak :

http://www.bioderma.com/tr/nc/ueruenler/yenilikler/category/579.html

Menu Title