Etiket: babe ürünleri

Aloe Vera’nın onarıcı etkisi

Aloe Vera bitkisi tabşat aracılığı ile bize sunulan en mükemmel şifa kaynaklarından birisi.

Özellikle cilt bakımı alanında, hasar görmüş hassas ciltlere onarıcı ve yatıştırıcı etki gösteriyor. Bu özelliği ile Alos Vera, hafif yanıklar, güneş yanıkları, epilasyon, peelig ve lazer işlemleri sonrası cildin iyileşme süresini kısaltmak ve cilt yapısını sağlamlaştırmak için kullanılıyor.

 

image

Babe dermokozmetik markasının sunduğu %100 Aloe Vera jel bu amaçla en çok kullanılan ürünlerden biri. Ben de bir Eczacı olarak bu ürünü evimden eksik etmiyorum. Üşengeçlik yüzünden yeterince güneş kremi kullanmadan tüm günü Aquapark’ta gü eş altında geçiren sevgili oğlum bu jel sayesinde rahatladı.

Devamını okumak için TIKLAYINIZ

Babe

Babe Ürünleri 

Babe ürünleri

İnsanların sahip oldukları en büyük zenginlik aslında ciltleridir. Zira sağlıklı ve bakımlı bir cilt her bireyin hayali olduğu gibi dış güzelliğin de temellerini oluşturmaktadır. Fakat çeşitli faktörler oldukça hassas ve ağır görevleri bulunan cilt yapısını olumsuz şekilde etkileyerek deformasyona uğramasına neden olabilmektedir. Bu tür sorunlar başlangıçta hafife alınsa da devam ettiğinde geri dönüşü olmayan cilt kusurları ortaya çıkabilmektedir. Bunun için en kısa zamanda cilt sağlığını koruyucu, besleyici bakımı yapmak gerekmektedir.

Özellikle farklı cilt yapıları ve bu cilt yapılarının farklı ihtiyaçları olduğu gerçeğini iyi şekilde analiz eden İspanyol Babe firması bu alanda yenilikçi düşünceleri ile birçok ürün geliştirmiştir. Babe ürünleri bütün cilt yapılarının bakım ve beslenme konularındaki ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

Babe ürünleri Türkiye’ye Optimer Sağlık tarafından getirilmekte ve dağıtımı yapılmaktadır.

http://www.optimersaglik.com/

 

Babe markasına ait,  nemlendiriciler, babe çatlak kremleri, babe güneş koruyucuları gibi… Tüm  babe ürünlerini, online olarak sipariş verebilirsiniz. Online eczane sitelerinden www.dermoeczanem.com ve www.dermomarket.com siteleri güvenilir sitelerdir.  (daha&helliip;)

Menu Title