Etiket: babe

Babe Stop Akn Krem

 Babe Stop Akn Sebum Dengeleyici ve Nemlendirici Krem 

Babe Stop Akn

Babe Stop Akn Sebum Dengeleyici Krem

Cilt canlı bir varlık olmasından ötürü devamlı su ihtiyacı hissetmektedir. Nem şeklinde karşıladığı bu ihtiyacı yeteri kadar gideremezse cilt kurumaya başlar. Devamında cilt yapısında pullanmalar, çatlaklar gibi sorunlar boy göstermeye başlar. Farklı cilt tiplerinde özellikle yağlı ve akneli ciltler için yapılan tedavi uygulamalarının ardından ciddi derecede kuruyan cilt oldukça fazla nem ihtiyacı hissetmektedir. Söz konusu cildin ihtiyaç duyduğu nemlendirme etkisi ise çeşitli bakım ürünleri sayesinde karşılanabilir. Devamını Okuyun!

Hedef Ecza Deposu Satış Etkinliği

Hedef Ecza Deposu 2013 Fırsat Günleri Satış etkinliği Antalya’da başladı

Hedef Ecza Deposu ve Vizyon Kozmetik tarafından organize edilen ve bir çok kozmetik, mama, ilaç firması ve ithalatçı firmaların destek verdiği 2013 yılının ilk fuar ve satış etkinliği Antalya Maritim Otel‘de başladı. Etkinlik 8-10 Mart, 15-17 Mart ve 22-24 Mart günlerinde farklı bölgelerden gelen eczacı ve eczane çalışanlarını misafir edecek.

Dermokozmetik Firmalarından Babe ürünlerinin Türkiye Distribütörü Optimer Sağlık Ürünleri firması da etkinliğe katılanlar arasında. Hedef Alliance grubu yöneticilerinden edindiğimiz bilgilere göre, bu yıl eczacıların etkinliğe olan ilgisi beklenenin çok üzerinde. Bu durumda eczacıların düşen ilaç fiyatları nedeniyle uğradıkları kayıpları ilaç dışı ürünlerle telafi etmeye çalışmalarının etkili olduğu düşünülüyor. Bilindiği üzere 2004 yılından bu yana devam eden ilaç fiyat düşüşleri 2011 ve 2012 yıllarında hızlanarak devam etmiş ve eczane ciroları ortalama %40 oranında tekrar düşmüştü. Türk Eczacıları Birliği’ne göre 5000 civarında eczanenin bu şekilde ayakta kalma şansı bulunmuyor.

Fırsat Günleri,  satış etkinlikleri gibi aktiviteler son 3 yıldır yapılmaya başlandı ve Ankara , Antalya ve İstanbul’da farklı dönemlerde gerçekleştirilmesi adeta gelenek haline geldi. Kısa süre sonra Selçuk Ecza deposunun da etkinlik gerçekleştirmesi beklenirken yaz sonunda aynı etkinliklerin İstanbul’da tekrarlanması planlanıyor.

Babe

Babe Ürünleri 

Babe ürünleri

İnsanların sahip oldukları en büyük zenginlik aslında ciltleridir. Zira sağlıklı ve bakımlı bir cilt her bireyin hayali olduğu gibi dış güzelliğin de temellerini oluşturmaktadır. Fakat çeşitli faktörler oldukça hassas ve ağır görevleri bulunan cilt yapısını olumsuz şekilde etkileyerek deformasyona uğramasına neden olabilmektedir. Bu tür sorunlar başlangıçta hafife alınsa da devam ettiğinde geri dönüşü olmayan cilt kusurları ortaya çıkabilmektedir. Bunun için en kısa zamanda cilt sağlığını koruyucu, besleyici bakımı yapmak gerekmektedir.

Özellikle farklı cilt yapıları ve bu cilt yapılarının farklı ihtiyaçları olduğu gerçeğini iyi şekilde analiz eden İspanyol Babe firması bu alanda yenilikçi düşünceleri ile birçok ürün geliştirmiştir. Babe ürünleri bütün cilt yapılarının bakım ve beslenme konularındaki ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

Babe ürünleri Türkiye’ye Optimer Sağlık tarafından getirilmekte ve dağıtımı yapılmaktadır.

http://www.optimersaglik.com/

 

Babe markasına ait,  nemlendiriciler, babe çatlak kremleri, babe güneş koruyucuları gibi… Tüm  babe ürünlerini, online olarak sipariş verebilirsiniz. Online eczane sitelerinden www.dermoeczanem.com ve www.dermomarket.com siteleri güvenilir sitelerdir.  (daha&helliip;)

Menu Title