DDF

DDF Ürünleri

DDF Advanced Firming Cream

DDF Advanced Firming Cream

 

       DDF ( Doctor’s Dermatologic Formula) , 1991 yılında Amerikalı (NewYork’lu ) doktor ve ve uzmanlar tarafından kurulan bir dermokozmetik firmasıdır. Dermatolog Dr Howard Sobel, Beslenme ve Şifalı Bitkiler Uzmanı Dr. Elaine Linker ve Biyokimya uzmanlarının işbirliği ve güçlü araştırmaları sonucu, patentli ve etken maddeler içeren zengin formüle sahip ürünler geliştirmiş, DDF Ürünleri Dermokozmetik alanında yenilikçi ve iddialı bir bakış oluşturmuştur. Kuruluşundan bu yana iddialı misyon ve vizyonunu koruyarak dünya markaları arasında yerini almış ve Procter Gamble gibi dünya deviyle gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir. Marka yaptığı ar-ge çalışmaları ve yenilikçi üretim tekniklerinde sağladığı gelişme sayesinde Therapeutic Skincare konusunda 2003 yılında dünya lideri seçilmiştir.
        DDF  (Doctor’s Dermatologic Formulacilt bakım ürünleri, her cilt tipine ve yaşa bağlı olarak oluşabilecek cilt sorunlarına sadece yüzeysel olarak değil, hücresel bazda onarım gücü sunarak cildin yenilenmesini sağlar. Zengin formüllü ürünlerinde dermatolojik etkisi kanıtlanmış ana maddeler, deniz botanikleri ve bitkisel bio aktif maddeler kullanılmıştır. Bu sayede cildin doğal dengesini bozmadan bariyer dokuyu koruyarak beslenmesini ve güçlenmesini sağlarken , aynı zamanda hücresel onarımını gerçekleştirir. Cildin yenilenerek sağlıklı dokuya kavuşmasını sağlar. DDF kullananlar tarafından kaleme alınan tüm ddf yorumları ürünlerden övgü ile bahsetmektedir. Bunu söyerlek şu asla unutulmamalıdır ki e,lbette doğru ürünler seçilmeli ve dermokozmetik ürünleri uzamanlarının önerileri dikkate alınmalıdır.

DDF Güneş Kremi

DDF Güneş Kremi

Blemish care ( akneli ve yağlı cilt serisi),  ddf anti-aging preventative (yaşlanma etkilerini önleyici seri),  anti-aging restorative(yaşlanma etkilerini onarıcı seri),sensitive ( hassas ciltler serisi) ve discolouration (lekeli ciltler serisi) olmak üzere her cilt tipi ve sorunu için etkili ve onarıcı bakım ürünleri bulunmaktadır.  İçeriklerinde büyük oranda bitkisel ve şifalı etken maddeler kullanılmış, bu sayede güçlü ve etkili olduğu kadar cilt dokusuna zarar vermeyen yumuşak yapılı ürünler geliştirmiştir. Etkili ve bir o kadar nazik yapıya sahip ürünleri, kullananlar tarafından beğenilen, olumlu yorumlara tabi tutulmuş, etkili sonuçların sağlandığı kanıtlanmıştır. En popüler DDF ürünleri Revolve, Erase Eye gel, Serum , Brightening Cleanser, Nemlendirici ,  Aloe Toning Complex, Wrinkle Relax,Claryfying Hydrator, Leke Giderici, Sensitive Skin Cleansing gel, Nourishing Eye Cream ürünleridir. ürünleri(Doctor’s Dermatologic Formula) ürünlerine, www.dermoeczanem.com adresinden  3 al 2 öde kampanyası ve %20 indirim fırsatıyla sahip olabilirsiniz.

Dermokozmetik cilt bakım ürünleri aktif içerikleri ve yüksek potansiyele sahip etken maddelere sahip ürünlerdir.  Kozmetik ürünlerden farklı olarak, cildin en alt tabakalarına kadar emilme ve etki gösterme gücüne sahip ürünlerdir. Bu ürünler bir soruna ya da amaçlanan bir cilt bakım hedefine yönelik hazırlanmış özel formüllere sahiptirler. O nedenle cilt tipine ve cilt için çözülmesi istenen soruna, ya da ulaşılmak istenen amaca uygun seçilmeyen ürünler istenmeyen bir takım sonuçlara sebep olabilir. Örnek vermek gerekirse :  Yağlanmaya ve akneye eğilimi olan bir cilt , nemlendirici olarak  kuruc ilt tipleri için formüle edilmiş bir nemlendirici krem seçiminde bulunursa, aşırı yağlanma ve akne sorunları ile karşılaşabilir. Ya da tam tersine kuru ve hassas bir cilt tipine sahip bir kullanıcı , yağlı ve akneye eğilimli bir cilt tipi için üretilmiş cilt temizleme ürününü kullanırsa , aşırı kuruma ve hassasiyet sorunu yaşayabilir.

Tüm bu nedenlerle dermokozmetik ürünlerin seçiminde, doktor eczacı ya da dermokozmetik uzmanlarına danışmak en doğru davranış olacaktır. Uzaman önerisi almadan, sadece tahmin ve internet bilgilerine dayanarak ürün satın almak istenmeyen yan etkilere maruz kalmanıza sebep olabilir. Mutlaka uzman kişilerden danışmanlık alınız ve mümkünse cilt analizi yaptırınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum girmek için cevaplayınız * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Follow Me

Menu Title