Aloe Vera’nın onarıcı etkisi

Aloe Vera bitkisi tabşat aracılığı ile bize sunulan en mükemmel şifa kaynaklarından birisi.

Özellikle cilt bakımı alanında, hasar görmüş hassas ciltlere onarıcı ve yatıştırıcı etki gösteriyor. Bu özelliği ile Alos Vera, hafif yanıklar, güneş yanıkları, epilasyon, peelig ve lazer işlemleri sonrası cildin iyileşme süresini kısaltmak ve cilt yapısını sağlamlaştırmak için kullanılıyor.

 

image

Babe dermokozmetik markasının sunduğu %100 Aloe Vera jel bu amaçla en çok kullanılan ürünlerden biri. Ben de bir Eczacı olarak bu ürünü evimden eksik etmiyorum. Üşengeçlik yüzünden yeterince güneş kremi kullanmadan tüm günü Aquapark’ta gü eş altında geçiren sevgili oğlum bu jel sayesinde rahatladı.

İçeriğinde saf Aloe Vera’dan başka hiç bir madde bulunmayan bu ürün, daha il sürüşte bile verdiği serimlik hissi ile rahatlamanızı sağlıyor. Cilt tarafından kolay emiliyor ve yağlı değil, Doğal Jel formu sayesinde çok kolay durulanabiliyor.

Traş sonrasında da çok rahat kullanılabiliyor. 300 ml hacmi ile ekonomik sayılabilecek bir fiyatı var. Bu Babe Aloe Vera Jel ürününü eczanelerden ve ya dermokozmetik siteleri dermomarket ya da dermoeczanem sitelerinden satın almanız mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum girmek için cevaplayınız * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Follow Me

Menu Title