Aylar: Haziran 2015

Bebek ve Çocuklar için Güneş kremleri

Bebekler ve çocuklarda yetişkin güneş kremlerini kullanmayın.

Bebek ve Çocuklar için güneş kremleri

Bebek ve Çocuklar için güneş kremleri

Bebek ve yetişkinler fizyolojik açıdan farklı özelliklere ve farklı direnç kapasitesine sahip olduklarından gerek cilt için gerekse genel anlamda aynı bakım ürünlerini kullanmamalıdırlar.  Günlük hayatta bile yetişkinlerle aynı besinleri yemek  sakıncalı olabilirken, aynı cilt bakım ürünlerini, aynı güneş kremlerini kullanmak nasıl mümkün olabilir ki?  Bu nedenle bebek ve çocuklar için güneş kremleri farklı formüllere sahiptir.  Dermokozmetik markalar içerisinde bu özel formüllere sahip güneş kremlerini eczane raflarında bulmanız mümkün.

Devamını okumak için TIKLAYINIZ

Banyomdan eksik etmediğim Şampuanlar

En çok beğendiğim şampuanlar şunlar.

Ben saçlarını çok sık yıkayan ve buna bağlı da yağlanma ve hassasiyet sorunu yaşayan birisiyim. Çoğunlukla sabah akşam saçımı yıkıyorum.  Yüzmeyi sevdiğim için kışın havuz yazın deniz nedeniyle de çok sık saç yıkamak durumunda kalıyorum bu nedenle saç bakımı benim için ayrıca önemli.  O yüzden bir çok farklı şampuanı deneyimledim ve son zamanlarda çok beğendiğim ve asla banyomdan eksik etmeyeceğim dediğim şampuanları sizinle paylaşmak istedim.

Vichy Dercos Neogenic Şampuan

Vichy Dercos Neogenic Şampuan

Bu şampuanı genelde sabahları kullanıyorum. Harika bir kokusu var ve çok az miktarda şampuanla bir defa yıkamada bile çok iyi bir arınma hissi veriyor. KOkusunu çok beğeniyorum. Saçta bıraktığı temizlik ve parlaklık çok güzel. Ferah ve konforlu bir gün geçirmeme yardımcı oluyor. Ürünün Dermoeczanem.com’daki bilgileri şöyle

Vichy Dercos Neogenic Şampuan , Gözle görülür şekilde daha yoğun saçlara sahip olmanızı sağlar
Saçlarınızı kökten uca yeniler ve anında hacim kazandırır.
YENİLİK:
Stemoxydine – patentli molekül- ile yoğunlaştırıcı teknolojiye sahip Vichy’den ilk şampuan. En ince saç teline dahi etki eden saç şekillendirici etkenlerle zenginleştirilmiş ultra hafif dokulu kristalin formül sunar.
Saçınızda ağırlık yapmaz, durulaması kolay şampuan kolay köpük sayesinde saçı yumuşatır, parlatır ve saçlarınızın daha kolay şekillenmesini sağlar.
Erkek ve kadınlar içindir
Cilt Toleransı ile uyumludur, Paraben içermez ve hipoalerjeniktir.
GÖZLE GÖRÜLÜR ETKİ:
Daha yoğun görünen saçlar için 5 parametre:

HACİM
GÜÇ
YOĞUNLUK
TUTUNMA
GÖVDE

KULLANIM:
Vichy Dercos Neogenic Şampuanı Islak saçınıza uygulayın ve saç derisine hafifçe masaj yaparak köpürtün. 5 -10 dakika köpük halinde bekletin. Daha sonra durulayın. Günlük kullanılanım için idealdir.

Devamını Okumak İçin TIKLAYINIZ

Menu Title