Aylar: Temmuz 2013

Strivectin

Strivectin Ürünleri

Strivectin Ürünleri

Strivectin Ürünleri

Strivectin dermokozmetik cilt bakım ürünleri artık eczane raflarında . Tüm dünyada etkinliği ve kalitesi ile dikkat çeken Strivectin ürünleri , daha önceleri Sephora mağazalarında satılıyordu. Oysa şimdi ülkemizde seçkin eczanelerde Abcpharma aracılığı ile satışa sunuluyor.

Strivectin markası özel molekülleri ile etken maddelerin cilt içine taşınması konusunda geliştirdiği teknoloji ile ön plana çıkıyor. Bu şekilde Strivectin ürünleri aynı maddeleri içeren diğer markalara göre üstünlük sağlıyor ve daha başarılı sonuçlar elde ediliyor.

Özellikle anti-age bakı ve , çatlaklar üzerine etkili ürünler firmanın en önemli başarısının kaynağı. Bu alanda neredeyse tüm dünyada bilinen bir şöhrete sahipler.

Strivectin

Strivectin Etkinliği

Marka ürünlerinin etki alanını belirten harf kodları kullanıyor. Bu şekilde her bir ürünün hangi gruba ait olduğunu kolayca anlamak mümkün. Strivectin TL tightening yani sıkılaştırıcı özellikteki ürünleri belirtiyor.

Strivectin Sd ise kırışıklık önleyici ve çatlak giderici ürünlerin toplandığı grubun genel adı. Strivectin Ev ise even brightening , yani aydınlatıcı leke serisinin genel tanımı.

Ürünlerin ambalajları son derece zarif fakat sade tasarlanmış. Bu da dermokozmetik ürünlerde olması gereken tasarım formatına uyumlu. bazı markaların kozmetik ürünler gibi aşırı renkli ve fiyakalı tasarımları doğrusu bana itici geliyor. Dermokozmetik ilaca yakın bir ürün formu olduğundan sade tasarımların bu sektöre daha uygun olduğunu düşünüyorum. Sonuç olarak tüketiciyi görsel oyunlarla ikna etmek yerine etken madde ve dermokozmetik kalite ve etkinlik ile ikna etmek kaliteli firmalara yakışan şey olur.  Markanın bu günlerde ikili , üçlü hesiye içeren kofreleri bulunmakta. Tanıtım amaçlı bu uygulama çok uzun sürmez diye tahmin ediyorum. O nedenle denemek isteyen kişiler için son derece uygun bir zaman. Özellikle Çatlak kremi gerçekten müthiş etkili şeklinde yorum almış kullananlardan.

Eczanelerin ve eczacıların dermokozmetik alanındaki tecrübesi ile etkinlik ve marka başarısını birleştiren firma şimdiden 300 den fazla eczane satış noktasına ulaşmış durumda. Kısa süre içerisinde markanın başarısı daha da yükselecek gibi görünüyor. Fiyat açısından bakıldığında ise eşdeğer etkinliğe sahip diğer markalardan daha hesaplı olduğu söylenebilir. Strivectin ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak, içerik ve fiyatlarını görmek ve satın almak için. için http://www.dermoeczanem.com/strivectin  linkini tıklayın.

Hemen Strivectin Satın Al

Strivectin ürünleri Satın Almak için Tıklayınız

Dermoeczanem online dermokozmetik sitesi tüm dermokozmetik ürünlere en hesaplı fiyatlarla ve avantajlı kampanyalar ile ulaşabileceğiniz güvenli bir site. Tüm ürünleri eczane kaynaklı ve faturalı olarak gönderen, dilerseniz kapıda nakit veya kredi kartı ile alışveriş yapabileceğiniz bu sitede, Avene , Babe, Dermalogica, DDF gibi bir çok markayı en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Vichy Dercos Neogenic

Vichy Dercos Neogenic AMpül

Vichy Dercos Neogenic Ampül

Neogenic Teknoloji 

% 5 Stemoxydine ile dünya çapında Vichy Patentli yenilik 

Dercos Neogenic Hemen Satın Al

Neogenic Satın Almak için Tıklayınız

Vichy Dercos serisine yeni bir ürün ekledi . Vichy Dercos Neogenic Ampül. 6 ml hacimli 14 ve 28 adet ampülden oluşuyor. Ampüllerin içerisinde Neogenic teknoloji adı verilen Vichy markasına özgü bir teknoloji ile hazırlanmış özel losyon bulunuyor.

Doğrusu Ambalajın görünüşü dahi o kadar etkileyici ki Vichy‘ nin bu ürüne çok önem verdiği ve gerçekten büyük yatırım yaptığı hemen anlaşılıyor.

Vichy Dercos Neogenic Kutu içerisinden çıkan uygulama aparatı ile son derece konforlu bir kullanım kolaylığı sağlıyor. Her gün 1 ampülü 3 ay boyunca tüm saçlı deriye uygulamak öneriliyor.

Zayıflamış ve uyuyan saç köklerini uyandıran etkin formül, özellikle yeni saç köklerindeki kök hücreleri hedefliyor.

Vichy Dercos Neogenic Şampuan  ( Yeni ürün)

http://www.dermoeczanem.com/vichy-dercos-neogenic-sampuan-200ml

Dercos Neogenic Şampuan

Vichy Neogenic Şampuan

Vichy dercos neogenic şampuan , Neogenic ampül ile yapılan saç bakımını destekliyor. Saçlara canlılık veren parlaklık veren kolay durulanan formülü ile Vichy Dercos Neogenic şampuan da oldukça başarılı ve etkin bir ürün.

 

 

Vichy Dercos Neogenic Ampül Tanıtım Videosu

 

Etki mekanizmasına ve formülüne bakıldığında bu ürün zayıflamış ve artık gözle görünür hale gelemeden düşen bu yüzden cansız gibi görünen saç köklerini , uyararak , canlandırarak görünür hale getirmek için çalıştığı anlaşılıyor. Elbette bunun yanında mevcut saçları da güçlendireceği ve daha hızlı uzamalarını sağlayacağı da düşünülebilir.

Bu güne kadar Vichy Dercos  Neogenic kullanan müşterilerimizin tepkileri ve yorumları son derece iyi. Neoganic Ampül uzun süre 1 numara olmaya devam edecek gibi görünüyor.

Elbette benim kişisel düşüncem şu ki : Saç bakımı ve saçları korumak sadece bir süreliğine etkili bir ürün kullanmakla başarılı olabileceğiniz bir şey değil. Saç bakımı her gün yapılması gereken ve ömür boyu sürdürülmesi gereken bir şey. Saçların temiz olması , kaliteli şampuan kullanılması , asla ucuz şekillendiricilerin kullanılmaması gerekli. Saçlı deriye düzenli olarak masaj yapılması, saç köklerini besleyen kılcal kan dolaşımının canlı tutulması çok önemli. Saç dökülmesi ilerlemeden tedbir almak çok önemli.

Tüm sağlık sorunlarınla olduğu gibi iş işten geçmeden daha en başında tedbir almaya başlamalı. Saçları gür ve sağlıklı olanlar da sahip oldukları bu güzelliği korumak için tedbir almalı.

Saçlarınızda zayıflama seyrelme ve incelme görüyorsanız. Vichy şampaunları sizin saç tipinize uygun olabilecek bir çok seçenek sunuyor. Kendinize uygun bir şampuan seçin ve Vichy Dercos Neogenic ampülü deneyin.

http://www.dermoeczanem.com/vichy-dercos-neogenic-28-ampul

http://www.dermoeczanem.com/vichy

Bu linkler üzerinden online satın akabilirsiniz.

Vichy Hemen Satın Al

Vichy ürünleri Satın Almak için Tıklayınız

 

Vichy Dercos Neogenic kampanya indirimi

Vichy Dercos Neogenic 3’lü paket kampanyası

 

 

 

 

 

 

 

Menu Title